Aktuality

Kárované obleky BANDI – ideálna voľba do zamestnania

Hľadáte jedinečný pánsky oblek do práce? Doplňte váš pracovný šatník károvaným oblekom BANDI, v ktorom budete vyzerať vždy profesionálne a elegantne. V károvanom obleku spravíte perfektný dojem v kancelárii, na pracovnej schôdzke aj na obchodnom jednaní.

Navyše ho vynosíte aj vo voľnom čase. Kárované sako alebo vestu ľahko skombinujete s voľnočasovými nohavicami aj džínsami. K oblekovým nohaviciam si môžete obliecť napríklad sveter a košeľu s rozhalenkou. Budete tak dokonale oblečený na večeru v reštaurácii, do kina, alebo na rande.

Pozrite sa na exkluzívne modely károvaných oblekov BANDI z najnovšej kolekcie.

Pánsky oblek Ortisey – manažérsky outfit
Pánsky oblek Ortisey – manažérsky outfit

Pánsky oblek BANDI, model SLIM FIT Ortisey

V jedinečnom obleku Ortisey doplnenom o klasické strihové prvky budete vyzerať vždy elegantne. Vlnený materiál obleku je navyše priedušný a príjemný na dotyk, preto sa v ňom budete cítiť pohodlne po celý deň. Pánsky oblek skvelo využijete v kancelárii, na obchodnej schôdzke, aj na pracovnej porade.

Váš elegantný outfit oživí károvaná vesta SLIM Ortisey, ktorú vynosíte okrem práce aj vo voľnom čase.

Pánsky oblek Intelvi – dokonalá voľba do kancelárie i na obchodné jednanie
Pánsky oblek Intelvi – dokonalá voľba do kancelárie i na obchodné jednanie

Pánsky oblek BANDI, model SLIM FIT Intelvi

Tmavomodrý pánsky oblek Intelvi s decentným károvaným vzorom perfektne podčiarkne váš profesionálny vzhľad v práci. Vďaka kvalitnej látke sa vám oblek nebude toľko krčiť, preto budete pôsobiť po celý deň upraveným dojmom. Skvelo ho vynosíte v kancelárii, na pracovnom obede aj obchodnom jednaní.

Doplňte váš outfit aj pánskou vestou SLIM Intelvi v rovnakom prevedení. Kedykoľvek si tak v práci budete môcť odložiť sako bez toho, aby ste porušili pravidlá spoločenského obliekania. A to oceníte nielen v letných mesiacoch.

Pánsky oblek Cubetto – károvaný oblek pre všetky príležitosti
Pánsky oblek Cubetto – károvaný oblek pre všetky príležitosti

Pánsky oblek BANDI, model TAILORED FIT Cubetto

Hľadáte pánsky oblek, ktorým sa decentne odlíšite od iných mužov? Potom je pre vás elegantný čiernosivý oblek Cubetto s jemným vzorom dokonalou voľbou. Oblek je ušitý z kvalitnej látky s vysokým podielom vlny, vďaka čomu sa v ňom budete cítiť príjemne v priebehu celého dňa. Vynosíte ho v práci aj vo voľnom čase.

Tip navyše

Nepodceňujte význam oblečenia do práce. Prečítajte si, čoho sa pri výbere outfitu do zamestnania vyvarovať, ak chcete byť úspešný.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

    i
    Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.