Aktuality

Kárované obleky BANDI – ideálna voľba do zamestnania

Oblečte sa správne do práce a získajte väčší rešpekt

Pokiaľ chcete byť v práci úspešný, je dôležité, aby vás ľudia rešpektovali. A to ako v prípade obchodných partnerov, tak aj nadriadených alebo kolegov. Ak vás budú vnímať ako profesionála, ktorý rozumie svojej práci, budete mať bližšie k uzatvoreniu obchodu alebo vyšším prémiám. Aj úradníkovi môže k získaniu rešpektu v práci pomôcť správny výber oblečenia. Základom úspechu je dokonalý oblek do zamestnania a samozrejme aj vaše znalosti a schopnosti.

Pozrite sa na exkluzívne obleky z novej kolekcie, ktoré dokonale podčiarknu váš profesionálny vzhľad.

Pánsky oblek Ortisey – manažérsky outfit
Pánsky oblek Ortisey – manažérsky outfit

Tmavo modrá elegancia

Obleky v tmavej modrej farbe sú do práce ideálnou voľbou. Môžete ich doplniť elegantnou čiernou alebo obľúbenou hnedou obuvou. Navyše tmavé obleky skvele využijete i na spoločenské udalosti, ako sú svadby, plesy alebo oslavy jubileí.

Pánsky oblek BANDI, model TAILORED FIT Belano

Tmavo modrý vlnený oblek Belano skvele oživí váš pracovný šatník. Jeho originálna štruktúra je tvorená tkanými niťami tmavšej a svetlejšej modrej farby. Štýlové detaily, ako sú špicaté klopy, podčiarknu váš osobitý vzhľad. Navyše v ňom budete pôsobiť mužne a urobíte perfektný dojem. Mierne zoštíhlený strih obleku ocenia muži so štandardnou postavou, ktorí si potrpia na väčšiu voľnosť v pohybe.

Pánsky oblek BANDI, model TAILORED FIT Belano
Pánsky oblek BANDI, model TAILORED FIT Belano

Pánsky oblek BANDI, model TAILORED FIT Regini

Návrhári od BANDI vytvorili dokonalý oblek pre obchodníkov a manažérov, ktorí im pomôže pôsobiť dôveryhodne. Skvelý dojem v ňom urobíte vďaka efektným detailom, ako sú dizajnové žíhané gombíky alebo štýlový odznak do klopy saka. Tento formálny oblek s jemným prúžkom je ideálny do kancelárie alebo na obchodné jednanie. Veľký podiel vlny zaisťuje priedušnosť obleku. Navyše sa v ňom budete cítiť pohodlne a príjemne.

Pánsky oblek BANDI, model TAILORED FIT Regini
Pánsky oblek BANDI, model TAILORED FIT Regini

Decentný karovaný vzor dodá vášmu vzhľadu na jedinečnosti.

Vkusne sa odlíšite od ostatných kolegov a urobíte perfektný dojem.

Pánsky oblek BANDI, model SLIM FIT Ortisey

Vlnený károvaný oblek je ideálnou voľbou pre pracovnú príležitosť. Dokonale podčiarkne váš profesionálny vzhľad. Navyše sako aj nohavice môžete kombinovať s ďalším oblečením a využiť ho tak napríklad vo voľnom čase. Jedinečná látka obleku prepojuje tmavo modrú a hnedú farbu. Preto v obleku Ortisey budete vypadať naozaj originálne.

Pánsky oblek BANDI, model SLIM FIT Ortisey
Pánsky oblek BANDI, model SLIM FIT Ortisey

Pánsky oblek BANDI, model TAILORED FIT Pagini

Chcete vypadať ako naozajstný profesionál? Potom je sivý oblek Pagini dokonalou voľbou. Navyše decentný károvaný vzor, špicaté klopy saka a ozdobné prešívanie dodajú vášmu vzhľadu na jedinečnosti. Perfektne zapôsobíte na obchodnom jednaní, v kancelárii a aj na firemnom večierku.

Pánsky oblek BANDI, model TAILORED FIT Pagini
Pánsky oblek BANDI, model TAILORED FIT Pagini

Tip pre vás

Vedeli ste, že na prvé obchodné jednanie je dôležité voliť vždy bielu košeľu? V bielej košeli budete na obchodného partnera podvedome pôsobiť tak, že ste poriadny a čistotný. Pomôže vám k tomu, aby vás aj vašu firmu vnímal ako spoľahlivú. Tým si zvýšite šance na uzatvorenie obchodu.

Pozrite sa na elegantné košele BANDI, ktoré sú ideálnou voľbou do práce.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

i
Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.