Aktuality

Získajte VIANOČNÝ DARČEKOVÝ POUKAZ BANDI na nákup v hodnote 10 €

Nechávate výber darčekov na poslednú chvíľu? Nakupujte chytro. Od 3. 10. 2020 dostanete ku každému nákupu v predajniach Pánske obleky BANDI aj na e-shope ako poďakovanie DARČEKOVÝ POUKAZ v hodnote 10 €.

Nakupujte z pohodlia domova na www.BandiVamos.sk. Vyberte darčeky pre svojich najbližších, ktoré zaručene potešia. K nákupu nad 50 € potom stačí zadať jedinečný zľavový kód, ktorý nájdete na poukaze, a ušetríte 10 €. Špeciálnu zľavu uplatníte aj vo všetkých predajniach Pánske obleky BANDI.

Získajte VIANOČNÝ DARČEKOVÝ POUKAZ BANDI na nákup v hodnote 10 €
Získajte VIANOČNÝ DARČEKOVÝ POUKAZ BANDI na nákup v hodnote 10 €

Čím potešiť muža?

Vybrať ten správny darček je často oriešok. Istota, s ktorou vždy spravíte radosť, je luxusný set parfumu a vody po holení BANDI Aprimé for Men. Vôňa v sebe harmonicky snúbi zmyselné exotické dreviny a opojné korenie. Podčiarkne dojem sebavedomého a úspešného muža.

Dokonalým dárčekom je pánska peňaženka BANDI. Do praktickej a štýlovej peňaženky sa pohodlne zmestí všetko potrebné. Kvalitný kožený materiál navyše ocenia aj tí najnáročnejší muži.

Skvelým tipom na darčeky sú tiež hrejivé zimné doplnky. Napríklad pánsky šál z jedinečného, jemného úpletu zaistí pocit ako v bavlnke aj v tých najväčších mrazoch.

Podmienky akcie

Vianočný darčekový poukaz získate ku každému nákupu od 3. 10. 2020. Následne ho môžete uplatniť pri nákupe nad 50 € v značkových predajniach aj v e-shope, a to od 1. 11. do 23. 12. 2020.

Tip pre vás

Neviete, ako darček zabaliť? Vložte ho do exkluzívnej darčekovej krabičky BANDI. Darček bude vyzerať dokonale a krabičku potom môžete prakticky využiť napríklad ako doplnok interiéru.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

    i
    Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.