Bandi radí

Čaká vás dôležitá skúška v škole?

Či už sa pripravujete na maturitu, skúšky na vysokej škole alebo štátnice, určite ich chcete úspešne zložiť, a to čo najjednoduchšie. K tomu vám môže pomôcť nielen poctivá príprava, ale tiež správny výber oblečenia. Prečítajte si, čo si obliecť, aby ste ovplyvnili skúšobnú komisiu vo váš prospech.

Oblečte sa na skúšku správne a získajte profesorov na vašu stranu

Oblečenie na maturitu ani štátnice nepodceňujte

V deň skúšky chcete pred skúšajúcimi vyzerať ako niekto, kto je pripravený. K tomu vám pomôže tmavý matný oblek, napríklad čierny alebo tmavomodrý. Ten doplňte bielou košeľou, koženou obuvou a opaskom alebo kravatou. Odporúčame zvoliť kravatu decentnej farby ako je modrá, ktorá nebude profesorov zbytočne dráždiť. Ak na nich urobíte dojem naučeného mladého muža, odpustia vám aj to, keď niečo málo nebudete vedieť, a naopak vám skôr pomôžu.

A čo ďalšie skúšky na vysokej škole?

Nielen pri štátniciach ale aj pri menších skúškach na konci semestra vám oblečenie môže pomôcť. Pri ústnych skúškach vám preto odporúčame obliecť si aspoň voľnočasové sako, košeľu a bavlnené nohavice. V tomto outfite budete pôsobiť štýlovo a zároveň upravene. Prezrite si voľnočasové saká, ktoré po skúške využijete tiež na rande alebo posedenie s priateľmi.

Majte istotu, že sa obliekate správne

Oblečte sa od hlavy až po päty v ktorejkoľvek značkovej predajni BANDI, kde vám s výberom pomôže profesionálny tím odborných poradcov. Budete tak o krok bližšie k získaniu maturity, dôležitej skúšky alebo titulu. Pozrite sa, kde nájdete vašu najbližšiu predajňu Pánske obleky BANDI.

Máte už kúpený oblek a chýba vám už len košeľa, kožené topánky alebo kravata? Nakupujte oblečenie, obuv aj doplnky tiež z pohodlia vášho domova v e-shope.

Tip pre vás

Elegantné oblečenie sa úžasne hodí na akýkoľvek deň v škole. Neschovávajte si štýlový outfit len na skúšky a pozrite sa, v čom urobíte bezchybný dojem.

Mohlo by vás zaujímať