Bandi radí

Oblečte sa do školy štýlovo

Učitelia a profesori vás nehodnotia len v počas skúšok, ale po celý rok. Na to, aby ste na nich pôsobili ako starostliví študenti, vám pomôže aj výber správneho oblečenia. Spojte eleganciu so štýlom a oblečte sa dokonale. Bonusom pre vás môže byť aj pozornosť spolužiačok, ktoré iste ocenia, že máte zmysel pre štýl.

Vo voľnočasovom saku budete vyzerať štýlovo

Sako nemusí znamenať iba formálny oblek

V bežný školský deň rozhodne nemusíte vyzerať, ako keby ste sa chystali na ples alebo na skúšku. Na tieto dni vám však skvelo poslúži voľnočasové sako. Vyberte si štýlové sako a získajte tak jedinečný kúsok do vášho šatníka, ktorý vynosíte napríklad aj na rodinné oslavy, alebo vďaka nemu zaujmete slečnu na rande.

Aj s tričkom zabodujete

Základom je však výber toho správneho trička. Vyhnite sa predovšetkým extravagantným nápisom alebo obrázkom. Voľte jednofarebné tričko s okrúhlym alebo véčkovým výstrihom, ktoré skombinujete so svetrom, sakom, ale vynosíte ho aj samostatne v kombinácii s nohavicami. Pozrite sa na bavlnené tričká, ktoré oceníte nielen v škole.

Vymeňte džínsy za bavlnené nohavice

Viete, že v bavlnených nohaviciach budete vyzerať nielen elegantnejšie, ale zároveň sa cítiť pohodlnejšie? Decentné farby, ako je klasická čierna alebo módna tmavomodrá, ľahko zladíte s tričkom, košeľou alebo sakom. Ak chcete staviť na štýlovejší outfit, môžete vyskúšať aj nohavice výraznejších farieb, napríklad bordó. Prezrite si širokú ponuku pánskych nohavíc a vyberte si tie pravé.

Tip pre vás

Čakajú vás dôležité skúšky? Či už sa chystáte na maturitu, štátne alebo iné skúšky, nezabudnite sa správne obliecť. Prečítajte si, aké oblečenie zvoliť na skúšky, aby ste vyzerali naučene a získali si skúšajúcich na svoju stranu.

Mohlo by vás zaujímať