Bandi radí

Netradičné svadobné outfity pre ženícha

Ideálny pánsky outfit na svadbu v boho štýle

Plánujete netradičnú boho svadbu, ktorá sa koná v prírodnom alebo dedinskom prostredí, ako je napríklad les, lúka či statok? Alebo sa len chcete odlíšiť od klasických outfitov? Svadba je jednou z najvýznamnejších udalostí vášho života, nech sa odohráva kdekoľvek. Nezabudnite, že v tento deň je stredobodom pozornosti nielen nevesta, ale aj ženích. Preto je vhodné zvoliť pre ženícha také oblečenie, v ktorom bude vyzerať skvelo a vynikne medzi ostatnými. Pozrite si niekoľko tipov, ako sa obliecť na netradičnú svadbu.

Béžový pánský oblek na boho svatby
Zadovážte si pánsky oblek Giorni, ktorý je skvelou voľbou na netradičné svadby

Svetlobéžový pánsky oblek BANDI Giorni

Chcete medzi svadobčanmi vyniknúť a vytvoriť s nevestou dokonalý pár? Vezmite si svetlobéžový pánsky oblek Giorni a skombinujte ho s doplnkami, vďaka ktorým sa s partnerkou perfektne zladíte. Ak chcete svoj elegantný vzhľad ešte viac pozdvihnúť, oblečte si vestu z rovnakého materiálu. Celý trojdielny komplet ľahko získate v značkových predajniach BANDI.

svetlo modrý pánsky oblek na boho svadbu
V pánskom obleku Archio bude ženích dokonale oblečený aj na boho svadbe

Bavlnený pánsky oblek BANDI Archio

Ako ženích určite zaujmete vo svetlomodrom obleku Archio z limitovanej kolekcie BANDI. Exkluzívny bavlnený materiál vám zaistí pohodlie aj v najteplejšom období roka. Tento jedinečný pánsky komplet sa skladá zo saka a nohavíc, ktoré sa dajú kúpiť zvlášť. Vďaka tomu je tiež vhodný pre mužov, ktorí nemajú štandardnú postavu. Svetlomodrá farba obleku zdôraznená originálnou štruktúrou látky vám umožní siahnuť po doplnkoch svetlejších aj tmavších odtieňov.

Pánska vesta dotiahne váš vzhľad do dokonalosti

Svadobný outfit skvelo doplníte originálnou pánskou vestou, v ktorej budete vyzerať elegantne a ležérne zároveň. Týmto doplnkom zaručene pozdvihnete svoj vzhľad na vyššiu úroveň. Takýto outfit odporúčame na neformálnu svadbu v prírode alebo pri mori. Vyberať si môžete z obľúbených viest modrej a sivej farby alebo z viest so vzorom, napríklad károvaným. Prezrite si širokú ponuku spoločenských pánskych viest BANDI a urobte na svojej svadbe perfektný dojem.

Príklad svadobného outfitu so spoločenskou vestou
Príklad svadobného outfitu so štýlovými trakmi

Štýlové traky pre každého trendy ženícha

Pánske traky sú dokonalou voľbou nielen k obleku. Netradičný outfit pre ženícha na boho svadbu vytvoríte pomocou kombinácie trakov, košele a štýlového motýlika. Budete tak mať istotu, že sa vaše nohavice vždy udržia v správnej výške a po svadobnej hostine vám odpadnú starosti s povoľovaním opaska. Vyberte si z množstva módnych farieb pánskych trakov BANDI a dotiahnite svoj outfit do dokonalosti.

Tip pre vás

Plánujete svadbu v zámockom parku alebo na podobnom honosnom mieste? Zdôraznite túto slávnostnú atmosféru a oblečte si elegantný smoking. Pozrite sa, z akých farieb pánsky smokingov BANDI si môžete vybrať.

Elegantný smoking odporúča aj obľúbený herec Jozef Vajda

Oblečte sa na svadbu úplne ZADARMO

Či ste ženích, svedok alebo svadobný hosť, z predajne môžete odísť nielen s oblekom, ale hneď s celým novým outfitom a nič neplatiť. Pozrite sa, ako na to.

Mohlo by vás zaujímať