Bandi radí

Netradičné svadobné outfity pre ženícha

Plánujete netradičnú svadbu, napríklad pri lese, na lúke alebo na statku, a chcete sa odlíšiť od klasických outfitov? Svadba je jednou z najvýznamnejších udalostí vášho života, nech už sa bude odohrávať kdekoľvek. Myslite na to, že v tento deň je stredobodom pozornosti nielen nevesta, ale aj ženích. Preto by ste mali vyberať také oblečenie, v ktorom budete vyzerať skvelo a vyniknete medzi ostatnými. Ako sa teda obliecť na netradičnú svadbu?

Zaobstarajte si oblek Olivero, ktorý je skvelou voľbou na netradičné svadby

Ľanový svetlomodrý oblek Olivero

V svetlomodrom obleku z limitovanej kolekcie Olivero ako ženích zaručene zaujmete. Exkluzívny ľanový materiál vám zaistí pohodlie aj v horúcich letných dňoch. Navyše môžete módne sako a nohavice doplniť elegantnou vestou z rovnakého materiálu. Súčasťou kolekcie sú aj originálne doplnky Olivero, ako je motýlik alebo kravata. Pozrite sa na sako, nohavice, vestu a doplnky z limitovanej kolekcie Olivero na jednom mieste v e-shope.
V obleku Carolio bude ženích dokonale oblečený

Jedinečný béžový oblek Carolio

Chcete medzi svadobčanmi vyniknúť a utvoriť tak s nevestou dokonalý pár? Vezmite si na seba béžový oblek a skombinujte ho s doplnkami, ktorými sa perfektne zladíte s partnerkou. Ak chcete ešte pozdvihnúť váš elegantný vzhľad, oblečte si vestu z rovnakého materiálu. Celý komplet jednoducho zaobstaráte v značkových predajniach BANDI, alebo si prezrite limitovanú kolekciu Carolio z pohodlia vášho domova a nechajte si sako, nohavice aj vestu doručiť až k vašim dverám.

Pánska vesta dotiahne váš vzhľad k dokonalosti

Svadobný outfit skvelo doplníte originálnou pánsku vestou, v ktorej budete vyzerať elegantne a zároveň ležérne. Zaručene týmto doplnkom pozdvihnete váš vzhľad na vyššiu úroveň. Takýto outfit odporúčame na neformálnu svadbu v prírode, alebo pri mori. Vyberať môžete z obľúbených viest v tmavomodrej a sivej farbe, z jednoradových aj dvojradových viest, alebo z viest so vzorom, napríklad károvaným. Pozrite sa na širokú ponuku spoločenských pánskych viest BANDI a urobte na vašej svadbe perfektný dojem.
Príklad svadobného outfitu so spoločenskou vestou
Príklad svadobného outfitu so štýlovými trakmi

Štýlové traky pre každého trendy ženícha

Pánske traky sú dokonalou voľbou nielen k obleku. Netradičný outfit vytvoríte pomocou kombinácie trakov, košele a štýlového motýlika. Navyše budete mať istotu, že sa vaše nohavice udržia vždy v správnej výške a po svadobnej hostine vás zbavia starostí s povoľovaním opasku. Vyberajte z mnohých módnych farieb pánskych trakov BANDI a doveďte váš outfit k dokonalosti.

Tip pre vás

Plánujete naopak honosnú svadbu na zámku? Podčiarknite túto slávnostnú atmosféru a oblečte si elegantný smoking. Pozrite sa, z akých farieb pánskych smokingov BANDI si môžete vybrať.
Elegantný smoking odporúča aj obľúbený herec Jozef Vajda

Rada na záver

Budete mať tento rok svadbu? Potom si nenechajte ujsť jedinečnú šancu získať 4.000 € za vašu svadobnú fotografiu. Pozrite sa, ako na to.

Mohlo by vás zaujímať