Bandi radí

Bojíte sa maturity alebo záverečných skúšok?

Voľbou správneho outfitu ovplyvníte skúšajúcich vo svoj prospech

Každý študent chce získať maturitné vysvedčenie alebo vysokoškolský titul čo najjednoduchším spôsobom. K tomu vám dopomôžu nielen vaše vedomosti, ale aj výber oblečenia. Ako? V prípade, že sa oblečiete nevhodne, zbytočne sa vystavíte riziku, že budete provokovať skúšajúcich. Naopak, ak zvolíte správne oblečenie, zapôsobíte na nich ako pripravený a naučený muž. Vďaka tomu vás potom učitelia nebudú zbytočne trápiť a ovplyvníte ich tak, že vám pomôžu aj keby ste niečo nevedeli. Prečítajte si, v akom oblečení spravíte ten správny dojem.

Správnym výberom oblečenia ovplyvníte komisiu na skúškach vo váš prospech

Základom je oblek

Pri oblečení na skúšky je dôležité zvoliť si tmavý matný oblek, napríklad tmavomodrý, tmavosivý alebo čierny. Určite sa vyhnite lesklému obleku, v ktorom by ste pôsobili príliš okázalo a akurát by ste tak skúšajúcich zbytočne provokovali.

Ideálna voľba pre študentov – čierny oblek Marquez

V obleku Marquez spravíte na skúškach perfektný dojem

V elegantnom čiernom obleku budete vždy pôsobiť ako dokonale pripravený študent. Po ukončení štúdia ho určite využijete na pracovných pohovoroch, do zamestnania, alebo pri najrôznejších spoločenských udalostiach. Oblek navyše dokonale padne mužom akejkoľvek postavy. Zaobstarať si ho totiž môžete vo všetkých módnych strihoch, a to v zoštíhlenom, mierne zoštíhlenom, ale aj v  klasickom rovnom strihu.

Pomôže vám aj správny výber košele

Tmavý oblek doplňte bielou košeľou. Biela farba vzbudzuje dojem, že ste muž so zmyslom pre poriadok. V skúšajúcich vyvoláte podvedome pocit, že ste pripravený a naučený. Vyhnete sa tak podozreniu, že ste prípravu na skúšky zanedbali.

Nezabudnite ani na vhodnú obuv a doplnky

K tmavému obleku a bielej košeli voľte čiernu matnú spoločenskú obuv so šnurovaním a kožený spoločenský opasok vo farbe obuvi. Pamätajte si, že žiadny prvok vášho oblečenia by sa nemal lesknúť, pretože by ste mohli skúšajúcich zbytočne provokovať. Čo sa týka kravát, určite sa vyhnite pestrým farbám. Odporúčame vyberať si modré kravaty, a to v svetlých, ako aj v tmavých odtieňoch. Ide o decentné odtiene farieb, ktoré skúšajúcich zbytočne nedráždia. Len tak si uľahčíte cestu k získaniu maturity alebo titulu.

Kde všetko nakúpite?

Ak chcete mať istotu, že budete oblečený vždy správne, navštívte ktorúkoľvek značkovú predajňu BANDI. Profesionálny tím odborných poradcov vám rád pomôže s výberom oblečenia tak, aby ste boli o krok bližšie k úspešnému absolvovaniu maturitných alebo iných záverečných skúšok. Pozrite sa, kde sa nachádza vaša najbližšia predajňa Pánske obleky BANDI.

Mohlo by vás zaujímať