Bandi radí

Opasok s klasickým alebo automatickým zapínaním?

Opasok je neoddeliteľnou súčasťou vášho outfitu do práce, do spoločnosti i na voľný čas. Ak máte na sebe oblek, nezaobídete sa bez opasku. Môžete ho však nosiť aj k rifliam alebo nohaviciam na voľný čas. Preto by ste si mali vybrať elegantný opasok, ktorý bude zároveň praktický. Ktorý je pre vás ten pravý?

Páči sa vám outfit na fotografii? Oblečte sa tak aj vy
Páči sa vám outfit na fotografii? Oblečte sa tak aj vy

Aké výhody má opasok s klasickým zapínaním?

Jedná sa o ideálnu voľbu pre mužov, ktorí si potrpia na klasiku. Spona s jednoduchým zapínaním perfektne vynikne na spoločenských opaskoch aj opaskoch na voľný čas. Niektoré modely opaskov majú navyše otočnú sponu, vďaka ktorej využijete obidve strany opasku rôznych farieb, napríklad klasickú čiernu i módnu hnedú. K hnedým koženým topánkam do práce si tak opasok môžete zapnúť na hnedej strane a pri večernej návšteve plesu sponu iba obrátite a zladíte sa s čiernou obuvou.

Aké výhody má opasok s automatickým zapínaním

Chcete opasok, ktorý behom chvíľky ľahko zapnete aj odopnete? V tom prípade vám odporúčame opasok s automatickým zapínaním, ktorý utiahnete a povolíte tak, aby vám vždy dokonale sedel. Ide o natoľko jednoduchý úkon, že si opasok môžete upraviť aj v spoločnosti bez toho, aby si to ktokoľvek všimol.

Klasická spona a automatické zapínanie?

Ak si pri opasku potrpíte na klasický vzhľad, ale zároveň čo najpraktickejšie zapínanie, odporúčame vám exkluzívny opasok s klasickou sponou a automatickým zapínaním. Skombinujete tak elegantnú klasiku s ľahkým a rýchlym zapínaním.

Tip pre vás

Neviete  si rady s tým, aká obuv sa hodí k obleku? Prečítajte si, aké topánky vybrať k obleku a môžete si byť istí, že budete vždy obutí správne.

Mohlo by vás zaujímať