Bandi radí

Tipy na dokonalé obleky pre ženícha

Chcete mať istotu, že budete na svadbe mužom číslo jeden? Pozrite sa na pánske obleky, v ktorých urobíte ako ženích ten najlepší dojem. Vyberte si z množstva módnych farieb a strihov.

Ženích musí vyzerať vždy dokonalo

Originálny svetlomodrý oblek Diano

Exkluzívny svetlomodrý oblek s decentnou textúrou podporí váš slávnostný vzhľad a nevesta na vás bude naozaj pyšná. Úzke klopy a žíhané gombíky na saku pridajú vášmu celkovému outfitu na luxuse. Nemusíte sa báť, že vám po svadbe oblek zostane visieť v skrini. Využijete ho aj na ples, oslavu jubilea, alebo do divadla.

V elegantnom obleku Diano budete vyzerať vždy dokonalo

Oblečte si károvaný oblek Elvizio

Chcete byť oblečení v štýle najnovších módnych trendov? Potom je pre vás oblek Elvizio dokonalou voľbou. Oblek si vás získa jemnými detailmi ako sú špicaté klopy alebo tmavomodré prešívanie. Strih TAILORED FIT ocenia predovšetkým muži štandardnej postavy.

Aj v elegantnom obleku Elvizio s decentným vzorom na svadbe zapôsobíte dokonalo

Stále si neviete rady s výberom dokonalého obleku pre ženícha? Nevadí. Odporúčame vám navštíviť vašu najbližšiu značkovú predajňu Pánske obleky BANDI. Odborní poradcovia vám pomôžu vybrať dokonale padnúci oblek pre ženícha tak, aby bol na svadbe mužom číslo jeden. Pozrite sa, kde je vaša najbližšia kamenná predajňa Pánske obleky BANDI.

Doplnky, vďaka ktorým medzi svadobčanmi vyniknete

Chcete byť na vašej svadbe najlepšie oblečeným mužom? Oživte váš dokonalý outfit svadobnou vestou, slávnostnou kravatou, motýlikom alebo regatou. Tieto elegantné doplnky odporúčame vyberať podľa farby šiat vašej nevesty. Napríklad ak má nevesta biele šaty, zvoľte doplnky bielej farby. Takto perfektne zladení budete najlepšie oblečeným párom na vašej svadbe. Prezrite si slávnostné vestysvadobné kravaty, regaty a motýliky, v ktorých zaručene oslníte.

Tipy navyše

Plánujete tento rok svadbu? Pošlite nám vaše svadobné fotografie. Tá najlepšia získa odmenu 4.000 €. Pozrite sa napríklad na šťastných novomanželov s najlepšou fotografiou za rok 2019.

Vedeli ste, že ženích môže mať oblek zadarmo? Navštívte najbližšiu značkovú predajňu pánskych oblekov BANDI, kde vďaka AKCII 3 + 1 dostanete pri nákupe štyroch oblekov ten najdrahší zadarmo.

Mohlo by vás zaujímať