BANDI radí

Tipy na dokonalé obleky pre ženícha

Chcete mať istotu, že budete na svadbe mužom číslo jeden? Pozrite sa na pánske obleky, v ktorých urobíte ako ženích ten najlepší dojem. Vyberte si z módnych farieb a strihov.

Pánske obleky BANDI na svadbu podtrhnú jedinečnú rolu ženícha
Pánske obleky BANDI na svadbu podtrhnú jedinečnú rolu ženícha

Pololesklý oblek Gaetan v nadčasovej čiernej farbe

V čiernom pololesklom obleku Gaetan sa perfektne odlíšite od svadobných hostí. Vďaka moderným strihovým prvkom, ako sú špicaté klopy alebo ozdobné prešitie saka, budete po boku vašej nevesty vyzerať dokonalo. Po svadbe oblek vynosíte aj na ďalšie spoločenské príležitosti, ako je ples, oslava jubilea, alebo návšteva divadla. Moderný zoštíhlený strih SLIM FIT vám navyše opticky vytvaruje postavu a zvýrazní jej mužné rysy.

V čiernom pololesklom obleku Gaetan perfektne vyniknete
V čiernom pololesklom obleku Gaetan perfektne vyniknete

Tmavomodrý oblek Daolio s elegantnou vestou

Oblečte si na svadbu tmavomodrý oblek Daolio s elegantnou vestou a urobte ten najlepší dojem na vašu nevestu a svadobčanov. Oblek si vás získa jedinečnou textúrou látky. Súčasťou obleku je štýlová vesta, ktorá vám pridá na elegancii. Oblek z matnej látky po svadbe perfektne vynosíte aj do práce. Mierne zoštíhlený a veľmi pohodlný strih TAILORED FIT je dokonalou voľbou pre muža štandardnej postavy.

Urobte ten najlepší dojem v tmavomodrom obleku Daolio s elegantnou vestou
Urobte ten najlepší dojem v tmavomodrom obleku Daolio s elegantnou vestou

Luxusný vlnený oblek Romano so zaujímavou textúrou

Ak hľadáte všestranný oblek, ktorý po svadbe vynosíte do spoločnosti aj do práce, potom je pre vás tmavomodrý oblek Romano dokonalou voľbou. Váš slávnostný vzhľad skvelo oživí jedinečná textúra látky aj zaujímavé strihové prvky. Navyše sa v luxusnom vlnenom obleku budete cítiť vždy veľmi pohodlne. Moderný zoštíhlený strih SLIM FIT ocenia muži štíhlej postavy, ktorí si potrpia na moderný vzhľad. Ak ste štandardnej alebo silnejšej postavy, pozrite sa na pánske obleky COMFORT FIT Ferano a TAILORED FIT Belanoktoré sú ušité z rovnakej látky, len v inom strihu.

Luxusný vlnený oblek Romano je pre ženícha dokonalou voľbou
Luxusný vlnený oblek Romano je pre ženícha dokonalou voľbou

Originálny čierny oblek Darquez s lesklými klopmi

Exkluzívny čierny oblek Darquez podčiarkne váš slávnostný vzhľad a nevesta na vás bude naozaj pyšná. Lesklé špicaté klopy a ďalšie detaily na saku pridajú vášmu celkovému outfitu nádych luxusu. Nemusíte sa báť, že vám po svadbe oblek zostane visieť v skrini. Využijete ho aj na ples, oslavu jubilea, alebo do divadla. Mierne zoštíhlený strih TAILORED FIT perfektne padne mužom štandardnej postavy. Zaujal vás tento oblek, ale kúpili by ste si ho  radšej v tmavomodrej farbe? Prezrite si pánsky oblek Vazquez, v ktorom budete vyzerať tiež dokonalo.

Exkluzívny čierny oblek Darquez podporí váš slavnostný vzhľad
Exkluzívny čierny oblek Darquez podporí váš slavnostný vzhľad

Doplnky, vďaka ktorým medzi svadobčanmi vyniknete

Chcete byť na vašej svadbe najlepšie oblečeným mužom? Oživte váš dokonalý outfit svadobnou vestou, slávnostnou kravatou, motýlikom alebo regatou. Tieto elegantné doplnky odporúčame vyberať podľa farby šiat vašej nevesty. Napríklad ak má nevesta biele šaty, zvoľte doplnky bielej farby. Takto perfektne zladení budete najlepšie oblečeným párom na vašej svadbe. Prezrite si slávnostné vestysvadobné kravaty, regaty a motýliky, v ktorých zaručene oslníte.

Tip navyše

Stále si nie ste istý, ako sa zladiť s nevestou? Prečítajte si, ako dosiahnete to, aby ste na vašej svadbe zažiarili a pôsobili ako dokonalý pár.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

i
Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.