Bandi radí

Vedeli ste, že niektoré kravaty sa na ples nehodia?

Kravatu so šikmými čiže diagonálnymi pruhmi si muži veľmi obľúbili. Niet sa čomu čudovať. V práci s ňou rozhodne urobíte perfektný dojem. Či už sa chystáte napríklad do kancelárie, na poradu alebo na pracovný pohovor, budete vyzerať ako dokonalý profesionál. Čo vám však hrozí, keď si ju vezmete na ples?

Jednofarebná kravata na ples

Na plese by ste v takej kravate mohli pôsobiť, že ste si práve odskočili z práce. Okolie by mohlo ľahko nadobudnúť dojem, že ste sa na túto slávnostnú udalosť vôbec neprezliekli. Aj keby sa vám taká kravata páčila akokoľvek, nechajte ju radšej doma a voľte kravatu jednofarebnú. Vyberajte z lesklých aj matných odtieňov v modernom úzkom alebo klasickom strihu.

Neviete si rady, akú kravatu na ples vybrať? Prezrite si kravaty vhodné na túto udalosť.

Kravata s diagonálnymi (šikmými) pruhmi sa skvelo hodí do zamestnania

Dokonale uviazanou kravatou urobíte skvelý dojem

Dôležitým krokom je správne uviazanie kravatového uzla, aby ste vyzerali upravene po celý večer. Pozrite sa na video, ako uviazať Windsor Full, ktorý patrí k špičke medzi kravatovými uzlami.

Tip pre vás

Vyzdvihnite váš perfektný vzhľad elegantným pánskym kabátom, ktorý vás zahreje aj v tých najchladnejších dňoch. Prezrite si širokú ponuku pánskych kabátov BANDI. Kúpiť ho môžete aj z pohodlia domova v e-shope na Bandi Vamos.

Mohlo by vás zaujímať