Bandi radí

Všestranné biele košele BANDI

Dokonalá voľba do práce aj na spoločenské udalosti

Biela košeľa patrí medzi kúsky oblečenia, ktoré by rozhodne nemali chýbať v šatníku žiadneho muža. V univerzálnej bielej košeli spravíte ten najlepší dojem, či už budete v kancelárii, na plese alebo oslave jubilea. Podľa čoho si môžete košeľu vyberať?

Biela košeľa BANDI je ideálnou voľbou nie len do práce

Originálny vzor a textúra látky

Nie je biela košeľa ako biela košeľa. Biela košeľa bez vzoru a textúry predstavuje klasiku, ktorú vynosíte kamkoľvek a v ktorej budete vyzerať vždy skvele. Navyše budete podvedome vzbudzovať dojem, že máte zmysel pre poriadok. Rovnaký obraz si spraví napríklad aj obchodný partner o vašej firme. Ak usúdi, že v nej panuje poriadok a môže sa na ňu spoľahnúť, budete mať bližšie k uzatvoreniu obchodu.

Ak sa chcete od ostatných mužov odlíšiť, zvoľte si bielu košeľu so vzorom, napríklad károvanú, kockovanú, alebo prúžkovanú. Výberom vzorovanej košele navyše osviežite váš pracovný aj voľnočasový šatník.

Príklad outfitu s košeľou RESPIRE Bianco
Pánska košeľa CRISSI s jemným vzorom

Perfektne padnúce košele

Pánske košele si môžete vyberať v troch strihoch. Moderný zoštíhlený strih SLIM perfektne padne mužom štíhlej a štandardnej postavy. Mierne zoštíhlený strih REGULAR ponúkne väčšiu voľnosť v pohybe, preto ho odporúčame mužom štandardnej postavy. Rovný strih FORMAL predstavuje dokonalú voľbu pre mužov silnejšej postavy, ktorí si potrpia na pohodlie.

Správny typ goliera

Aby ste vyzerali vždy dokonale, zvoľte si košeľu so správnym golierom. Klasický golier je najrozšírenejší a navyše,  hodí sa ku každému typu tváre. Môžete ho nosiť s kravatou aj bez nej a perfektne vyzerá aj s rozhalenkou. Košele s otvoreným golierom pôsobia veľmi elegantne a najlepšie s nimi vynikne kravata s mohutnejším uzlom. Button-down golier umožňuje pripnutie goliera ku gombíkom na prednom diele košele a je vhodný pre voľnočasovú módu. Košeľu s týmto golierom môžete nosiť samostatne aj v kombinácii so sakom alebo kravatou.

Košeľa LUXED – dokonalá voľba na ples i svadbu

Manžeta rukávov

Košele s klasickou manžetou rukávov vynosíte do práce, na spoločenské udalosti aj vo voľnom čase. Dvojitá manžeta umožňuje zapínanie košele na manžetové gombíky, vďaka čomu budete vyzerať veľmi elegantne na akejkoľvek spoločenskej udalosti, ako je ples, svadba alebo návšteva divadla. Univerzálna manžeta umožňuje zapínanie rukávov na obyčajné aj manžetové gombíky. Vďaka tomu si do práce zapnete rukávy košele klasickými gombíkmi a keď pôjdete večer do divadla, zapnete si gombíky manžetové. Jednu košeľu tak efektne využijete na viacero udalostí.

Tip pre vás

Potrebujete košeľu ku smokingu? Zvoľte si pánsku košeľu BANDI so smokingovým golierom. Má krytú légu, vďaka čomu v nej vynikne motýlik a vy zažiarite na plese, galavečere aj na premiére.

Mohlo by vás zaujímať