Doplnky

Pánska kožená aktovka BANDI, model BORGO Nero

Praktický a štýlový doplnok do zamestnania aj na voľný čas

Premýšľate, v čom nosiť notebook, dokumenty a osobné veci, aby ste si zachovali elegantný vzhľad? Zvoľte si exkluzívnu pánsku aktovku BORGO Nero, z prvotriednej kože. Jedná sa o praktický a štýlový doplnok, ktorý sa výborne hodí k obleku aj voľnočasovému oblečeniu. S kvalitnou aktovkou spravíte vždy perfektný dojem.

Skvele ju využijete do zamestnania, na štúdium aj vo voľnom čase. Vďaka pevnej konštrukcii v nej môžete nosiť dokumenty, knihy aj notebook. Prehľadné vnútorné usporiadanie vám zaručí, že ten správny dokument, mobil, kľúče alebo peňaženku, nájdete vždy rýchlo a jednoducho. S pánskou koženou aktovkou BANDI budete vyzerať vždy elegantne.

Pánska kožená aktovka BORGO Nero sa hodí do zamestnania aj na voľný čas
Pánska kožená aktovka BORGO Nero sa hodí do zamestnania aj na voľný čas

Popis pánskej aktovky

Dômyselné vnútorné usporiadanie aktovky, spoločne s ideálnymi rozmermi, vám zaistia, že budete mať svoje veci vždy dokonale zorganizované. Peňaženku, doklady, perá a ďalšie veci, prehľadne umiestnite do jednotlivých priehradiek, čím ich budete mať kedykoľvek po ruke. Vďaka praktickej kľúčenke nemusíte mať strach, že by vám kľúče poškriabali napríklad notebook. Nie len pri cestovaní iste oceníte, že aktovku môžete uzamknúť.

Pánska kožená aktovka BORGO Nero – pohľad spredu
Pánska kožená aktovka BORGO Nero – pohľad zozadu

Rúčka aktovky perfektne a pohodlne padne do ruky. Široký popruh vás nebude tlačiť pri nosení cez rameno. Vďaka tomu sa vám bude aktovka nosiť príjemne aj keď ju poriadne naložíte.

Pánska kožená aktovka BORGO Nero – pohľad zboku
Pánska kožená aktovka BORGO Nero – vnútorné usporiadanie

Cena pánskej koženej aktovky BORGO Nero je 272,41 € a ocenia ju manažéri aj úradníci.

Kúpte si pánsku aktovku a dalšie kožené doplnky v e-shopu na www.BandiVamos.sk alebo v ktorejkoľvek značkovej predajni Pánske obleky BANDI, kde vám odborní poradcovia radi zodpovedajú všetky vaše otázky a prípadne vám pomôžu vybrať si aj ďalšie doplnky, oblečenie či obuv, aby ste vyzerali skutočne dokonale.

Mohlo by vás zaujímať