Doplnky

Pánska kožená aktovka BANDI, model BORGO Nero

Praktický a štýlový doplnok do zamestnania aj na voľný čas

Premýšľate, v čom nosiť notebook, dokumenty a osobné veci, aby ste si zachovali elegantný vzhľad? Zvoľte si exkluzívnu pánsku aktovku BANDI, model BORGO Nero, z prvotriednej kože. Jedná sa o praktický a štýlový doplnok, ktorý sa výborne hodí k obleku aj voľnočasovému oblečeniu. S kvalitnou aktovkou spravíte vždy perfektný dojem.

Skvele ju využijete do zamestnania, na štúdium aj vo voľnom čase. Vďaka pevnej konštrukcii v nej môžete nosiť dokumenty, knihy aj notebook. Prehľadné vnútorné usporiadanie vám zaručí, že ten správny dokument, mobil, kľúče alebo peňaženku, nájdete vždy rýchlo a jednoducho. S pánskou koženou aktovkou BANDI budete vyzerať vždy elegantne.
Pánska kožená aktovka BORGO Nero – perfektná voľba nie len do práce

Popis pánskej aktovky

Pánska aktovka je vyrobená z prvotriednej kože. Vďaka tomu vám vydrží dlho ako nová. K dlhej životnosti prispievajú aj ochranné kovové prvky na spodnej strane aktovky, ktoré chránia kožu pred opotrebením, keď aktovku pokladáte na rôzne povrchy.Dômyselné vnútorné usporiadanie aktovky, spoločne s ideálnymi rozmermi, vám zaistia, že budete mať svoje veci vždy dokonale zorganizované. Peňaženku, doklady, perá a ďalšie veci, prehľadne umiestnite do jednotlivých priehradiek, čím ich budete mať kedykoľvek po ruke. Vďaka praktickej kľúčenke nemusíte mať strach, že by vám kľúče poškriabali napríklad notebook. Nie len pri cestovaní iste oceníte, že aktovku môžete uzamknúť.Rúčka aktovky perfektne a pohodlne padne do ruky. Široký popruh vás nebude tlačiť pri nosení cez rameno. Vďaka tomu sa vám bude aktovka nosiť príjemne aj keď ju poriadne naložíte.

Cena elegantnej pánskej aktovky BANDI, model BORGO Nero, je 272,41 €.

Pôvodná cena aktovky: 272,41 €
Nová akčná cena: 159,64 €
Ušetríte: 112,77 €
Pánska kožená aktovka BORGO Nero – pohľad spredu
Pánska kožená aktovka BORGO Nero – pohľad zozadu
Pánska kožená aktovka BORGO Nero – pohľad zboku
Pánska kožená aktovka BORGO Nero – vnútorné usporiadanie
Kúpte si pánsku aktovku v e-shopu na www.BandiVamos.sk alebo v ktorejkoľvek značkovej predajni Pánske obleky BANDI, kde vám odborní poradcovia radi zodpovedajú všetky vaše otázky a prípadne vám pomôžu vybrať si aj ďalšie doplnky, oblečenie či obuv, aby ste vyzerali skutočne dokonale.

Tip navyše

Ak chcete pôsobiť skutočne štýlovo, doplňte pánsku aktovku rovnako kvalitnou koženou pánskou peňaženkou BANDI. Spravíte tak perfektný dojem v každej situácii, nech už pri platení, alebo keď budete dávať vizitku obchodnému partnerovi.

Mohlo by vás zaujímať