Doplnky

Pánske kožené rukavice TERZO Maron a Nero

S pánskymi koženými rukavicami BANDI, modely TERZO Maron a Nero, budú vaše ruky v teple aj v tých najmrazivejších dňoch. Exkluzívny kožený materiál, spolu s vlnenou pleteninou vo vnútri rukavíc, vás príjemne zahreje.

Elegantný dizajn rukavíc skvele doplní váš odev pri ceste do zamestnania, na spoločenskú udalosť aj pri trávení voľného času. Vaše ruky budú v teple v každej situácii. Vybrať si môžete z dvoch farebných variantov, čierneho a hnedého. Perfektne ich skombinujete s kabátom aj vašou obľúbenou bundou.

Rukavice TERZO Maron a Nero

Prvotriedna kvalita a elegantný dizajn

Pre vaše pohodlie sú pánske rukavice vyrobené z prvotriednej kože a vnútorná časť z kvalitnej vlny. Príjemne vás zahrejú bez toho, aby boli zbytočne objemné. Skvele sa v nich riadi auto. Vaše ruky budú mať volant vždy bezpečne pod kontrolou. Problém nebudete mať ani pri manipulácii s kľúčmi.

Rukavice majú praktické zapínanie, ktoré zdobí elegantné logo BANDI. Vďaka tomuto dômyselnému zapínaniu a kvalitnému materiálu, sa rukavice jednoducho prispôsobia vašim rukám, takže vám budú sedieť, ako keby boli šité pre vás.

Originálne dierovanie na vrchnej časti rukavíc im dodáva veľmi štýlový a moderný vzhľad. Hnedé a čierne rukavice, dokonale skombinujete s kabátom či bundou, v odtieňoch čiernej, šedej, modrej farby, ako aj ďalších módnych farbách. Môžete si byť istý, že v nich budete vyzerať vždy štýlovo a elegantne.

Vyberte si z dvoch farebných variantov – čierneho a hnedého. Pozrite sa, či sú pre vás tou pravou voľbou čierne pánske rukavice BANDI, model TERZO Nero alebo hnedé pánske rukavice BANDI, model TERZO Maron.

Kožené rukavice TERZO Nero
Kožené rukavice TERZO Maron

Ak si chcete rukavice prezrieť osobne, neváhajte a navštívte našu najbližšiu značkovú predajňu Pánske obleky BANDI, kde vám odborní poradcovia radi pomôžu s voľbou správnej veľkosti, prípadne s výberom ďalších doplnkov, oblečení či obuvi, aby ste vyzerali naozaj dokonale.

Rada pre vás

Váš outfit v chladných dňoch perfektne doplní aj elegantný šál. Pozrite sa na aktuálnu ponuku značkových šál BANDI a vyberte si farbu podľa vašich predstáv.

Mohlo by vás zaujímať