Doplnky

Pánsky slamený klobúk BANDI Fedora Ricco Sabbia

Pánsky slamený klobúk BANDI, Fedora Ricco Sabbia je štýlová módna novinka a ideálny doplnok voľnočasového outfitu do mesta, aj do prírody. Klobúk využijú muži každého veku.

Pánsky klobúk BANDI Fedora a štýlový doplnok voľnočasového saka Dianello Taupe, nohavíc Taironi Marin a opasku Fabro 03

Elegantný klobúk s praktickým využitím

Potrebujete sa ochrániť pred spaľujúcim slnkom? Vezmite si slamený klobúk Fedora. Prekáža vám, že je vidieť vaša naznačená plešina? Aj tu sa môžete spoľahnúť na praktickú stránku klobúka, ktorý ju zakryje. Maximálny komfort a ochranu vám ponúkne na ceste do práce, na hudobnom festivale ako aj pri posedení vo vašej obľúbenej reštaurácii, či v kaviarni. Vzhľad vášho outfitu sa navyše dostane na vyššiu úroveň.

Nadčasový dizajn a ikonický vzhľad

Návrhári z BANDI si dali veľmi záležať na tvare klobúka. „Tvar a strih klobúka Fedora Ricco je nadčasový a mužmi vyhľadávaný pre svoj ikonický štýlový vzhľad. Koruna (časť priamo na hlavu) klobúka je optimálne vysoká a klenutá tak, aby klobúk sadol každému, hovorí módna návrhárka značky BANDI Mgr. Art. Beáta Michalinová, a dodáva: Širší okraj dodá tvaru klobúka eleganciu a zároveň slúži ako ochrana pred slnkom.“

Slamený klobúk BANDI Fedora v ďalšej štýlovej kombinácii s pánskym voľnočasovým sakom Epsoni Indaco, nohavicami Paulino Petrol, opaskom Fabro 03 a teniskami Beato Bianco

Vytvorte svoj originálny outfit

Klobúk Fedora Ricco má veľmi všestranné využitie. Výborne sa hodí nielen k ležérnym džínsom s pohodlným tričkom. Dokonalo ladí s voľnočasovým outfitom tvoreným elegantným sakom, chinos nohavicami, značkovou košeľou a trendy teniskami.

Slamený klobúk Fedora odporúčame tiež pre ženícha a svadobných hostí na netradične ladenej letnej svadbe v bohoštýle. Klobúk zhotovený z prírodného materiálu pomáha dotvoriť atmosféru tejto jedinečnej slávnostnej udalosti.

Boho svadba – Vhodný outfit pre ženíchov a svadobných hostí. Foto: Pánske obleky BANDI
Svadba boho – vhodný outfit pre ženícha a svadobných hostí

Stopercentne prírodný, maximálne pohodlný

Značkový klobúk BANDI Fedora je vyrobený tradične remeselným ručným spracovaním zo 100% prírodnej slamy. Vďaka tomu vyniká ľahkosťou a priedušnosťou. Zároveň je pevný a dokonalo drží svoj tvar. Bavlnená potná páska na vnútornej strane klobúka Vám zaistí príjemný komfort a pohodlie aj pri dlhom pobyte na horúcom slnku.

Slamený klobúk BANDI Fedora Ricco Sabia kúpite za cenu 74.5 €.

Tip:

Slamený klobúk Fedora je vhodný ako elegantný darček, ktorý poteší každého muža. Klobúk je originálne zabalený v štýlovej darčekovej krabici.


Chcete si spolu s klobúkom Fedora zakúpiť aj nový voľnočasový outfit?

Príďte do vašej najbližšej značkovej predajne BANDI, kde sa o vás postará tím odborných poradcov. Poradia vám s výberom voľnočasových sák, chinos nohavíc, elegantných košieľ, pohodlnej obuvi a ďalších módnych doplnkov. Presne tak, aby ste sa cítili pohodlne a vyzerali výborne.

Mohlo by vás zaujímať