Aktuality

Exkluzívne módne kúsky z novej kolekcie – oblečte sa dokonale

Zháňate nový oblek do práce, na oslavy s rodinou alebo sa chcete na zimu vybaviť kvalitným vlneným kabátom? Návrhári od BANDI pre vás pripravili novú zimnú kolekciu, vďaka ktorej sa oblečiete od hlavy až po päty v štýle najnovších módnych trendov. Prezrite si exkluzívne módne kúsky z novej kolekcie BANDI, v ktorých budete v každej situácii a v každom počasí vyzerať dokonale a cítiť sa pohodlne.

Nová kolekcia oblečenia a oblekov BANDI
V oblečení z novej kolekcie budete vždy držať krok s módnymi trendmi

Tmavomodrý oblek TAILORED FIT Alanteo

Muž v tmavo modrom obleku s kravatou
Tmavomodrý oblek Alanteo sa skvelo hodí do práce aj na svadbu

Tmavomodrý oblek ALANTEO by v šatníku úspešného muža nemal chýbať. Tmavomodrá látka obleku je pretkaná čiernou niťou, ktorá vám pri jeho nosení dodá jedinečnosť. Hodí sa nielen na každodenné pracovné schôdzky, ale aj na stretnutie so širšou rodinou. Mierne zoštíhlený strih TAILORED FIT sadne veľmi dobre mužom so štandardnou postavou, ktorí určite ocenia väčšiu voľnosť pohybu.

Pánska štýlová obuv ARISTEO Nero a Maron

Hnedá kožená obuv s oblekom
Pánska obuv Aristeo Maron sa hodí do práce i do spoločnosti

Elegantná obuv ARISTEO Nero alebo Maron skvelo doplní váš spoločenský i pracovný outfit. Kožené topánky typu Oxford sú ušité v štýle najnovších módnych trendov. Hodia sa do zamestnania, na pracovné schôdzky, ale aj do spoločnosti. Chcete podčiarknuť svoj vzhľad moderným pánskym doplnkom? Prezrite si kožené opasky, ktoré sa hodia k spoločenskému obleku a tiež k outfitu na voľný čas.

Čierny pánsky kabát TAILORED Artioni

Outfit manažéra s čiernym kabátom a modrým oblekom
Čierny pánsky kabát Artioni dokonale podčiarkne váš elegantný vzhľad

Elegantný čierny kabát Artioni perfektne doplní váš formálny šatník aj šatník na voľný čas. Čierna látka je efektne prešitá svetlou niťou, ktorá oživí váš vzhľad a dodá vám jedinečnosť. V chladných dňoch tak budete stále vyzerať ako elegán. Využijete ho cestou do práce, do divadla i do spoločnosti.

Kde módne kúsky z novej kolekcie kúpite?

Navštívte ktorúkoľvek značkovú predajňu BANDI, kde vám tím profesionálnych odborných poradcov rád ukáže obleky, saká i ďalšie oblečenie a doplnky z novej kolekcie. Odborní poradcovia vám radi pomôžu s výberom tak, aby ste vždy vyzerali dokonale. Zistite, kde sa nachádza vaša najbližšia predajňa Pánske obleky BANDI.

Nakupujete radšej z pohodlia vášho domova? Prezrite si nové saká, košele, nohavicedoplnky v e-shope Bandi Vamos.

Tip pre vás

Vedeli ste, že sa v BANDI môžete od hlavy až po päty obliecť zadarmo? Prečítajte si, ako na to.

Mohlo by vás zaujímať