Aktuality

Extraligového hokejistu Jana Výtiska oblieka módna značka Pánske obleky BANDI

Juniorský majster sveta a skúsený obranca Jan Výtisk (37) zapózoval v obleku BANDI. Vítkovický odchovanec nedávno odohral svoj 1000. zápas v extralige. Zaradil sa tak medzi úzku skupinu 14 hokejistov, ktorí dosiahli na takto vysoký počet odohraných zápasov. Čím ostravský hokejista zaujal?

Extraligový hokejista Jan Výtisk v obleku módnej značky Pánske obleky BANDI

Defenzívny obranca Jan Výtisk prešiel viac než piatimi českými hokejovými klubmi, zahral si v drese juniorskej aj dospelej reprezentácie. Trénerov a divákov upútal predovšetkým výbornou hrou v obrane, kde dlhodobo preukazuje nadštandardnú výkonnosť. Štatistiky ho radia k najlepšie hodnoteným hráčom českej najvyššej hokejovej súťaže. Vyniká obetavosťou, nebojí sa skákať do striel a blokovať rany súpera. Svoju kvalitnú rozohrávku dokáže podporiť útokom zozadu a darí sa mu strieľať góly. Preto je Jan Výtisk obľúbeným u spoluhráčov, trénerov aj divákov.

Momentálne tohto hokejového matadora uvidíte na ľade klubu HC Vítkovice Ridera. Pozrite sa na ďalšie jedinečné fotografie zachytávajúce hokejistu Jana Výtiska v značkovom oblečení BANDI.

Hokejista Jan Výtisk odporúča módnu značku Pánske obleky BANDI
Hokejista Jan Výtisk v elegantnom obleku a štýlovom kabáte BANDI

Tip pre vás

Chcete sa tiež dokonalo obliecť napríklad do práce, na spoločenské udalosti alebo vo voľnom čase? Navštívte našu značkovú predajňu BANDI, kde sa vám bude venovať profesionálny tím odborných poradcov. Tí vám pomôžu s výberom správneho oblečenia, aby ste vyzerali skvelo. Pozrite sa, kde je vaša najbližšia predajňa Pánske obleky BANDI.

Mohlo by vás zaujímať