Aktuality

Hokejista Jaromír Jágr vymenil dres za smoking z dielne BANDI

Slávnostné zahájenie Medzinárodného filmového festivalu v Karlových Varoch si nenechal ujsť ani svetoznámy útočník a ikona ľadového hokeja, Jaromír Jágr. Na tento slávnostný okamih zvolil čierny smoking značky BANDI.

Je potrebné uznať, že zvolil správne, pretože na slávnostné zahájenie MFFKV, je smoking viac ako povinnosťou. Iné oblečenie by nebolo vhodné.

Hokejista Jaromír Jágr v predajni Pánske obleky BANDI

Výber smokingu pre Jaromíra Jágra

Jaromírovi sa pri obliekaní v predajni Pánske obleky BANDI, v Prahe Vysočanoch, venovali poradcovia, ktorí si dali záležať na tom, aby vyzeral skvelo. Rovnako ako u každého klienta BANDI, s dôrazom na výsledok. Pri výbere smokingu sa s Jaromírom riešili aj tie najmenšie detaily, aby sa cítil na filmovom festivale pohodlne. Spolu s poradcami z BANDI si vyskúšal a vybral aj smokingovú košeľu so stojačikom, čierneho motýlika, smokingový pás a bielu vreckovku do predného vrecka saka. Na internete komentovali módny kritici Jaromírov outfit ako dokonalý.

Presvedčte sa sami, ako to Jaromírovi Jágrovi pristalo, spolu s jeho priateľkou Veronikou Kopřivovou, na červenom koberci na Medzinárodnom filmovom festivale v Karlových Varoch. Viac fotiek v článku, ktorý uverejnil server super.cz.

Pánsky smoking, ktorý zvolil Jaromír Jágr na túto významnú udalosť, je ušitý z exkluzívnej jemnej látky v čiernej farbe. Smoking dopĺňajú prvky z lesklého materiálu. Ide o klopy saka, vrecká a lampasy na nohaviciach. Tieto prvky sú zásadnými detailmi správneho spoločenského smokingu, ktoré dodávajú oblečeniu na slávnostnom vzhľade. Pozrite sa na smoking z dielne BANDI, ktorý mal hokejista Jaromír Jágr na sebe na medzinárodnom festivale v Karlových Varoch.

Viete, ktoré doplnky sú nedeliteľnou súčasťou smokingu?

Smoking nie je kompletným riešením oblečenia pre muža. Pre vyššie spoločenské udalosti je nutné vybrať ku smokingu  taktiež správne doplnky. Prečítajte si ako zdôrazniť váš elegantný vzhľad motýlikom.

Tip navyše

Ku smokingom odporúčame vyberať si z ponuky niekoľkých farieb smokingových pásov, v sade s motýlikom a vreckovkou do predného vrecka saka. Alebo samostatné farebné motýliky s vreckovkou, na zladenie s farbou šiat vašej partnerky.

Mohlo by vás zaujímať