Aktuality

Hor sa na ľad! Český seriál Lajna zamieril na Slovensko

Patríte medzi hokejových fanúšikov? V tom prípade vás určite poteší český seriál Lajna. Jeho predchádzajúce úspešné série ste mohli sledovať prostredníctvom internetovej Televize Seznam. Najnovšie diely však vychádzajú aj na slovenskej stanici TV JOJ. Na čo sa môžete tešiť?

Televízny seriál Lajna 3 práve beží na obrazovkách
Televízny seriál Lajna 3 práve beží na obrazovkách

Trefné „hlášky“ a poriadna porcia hokeja

Dej sa točí okolo hokejového trénera Hrouzka, bývalého hráča NHL. Rozíde sa so svojím pražským tímom aj s manželkou a rozhodne sa začať znovu. Stane sa trénerom hokejistov z Havířova. Po úspešnej sezóne sa vracia k pražskej Slavii. Lenže počas dovolenky si jeho zverenci poriadne pokazili formu. Manažérka tímu preto prichádza s riešením. Pozve posilu zo Slovenska. Slovákov na ľade ale Hrouzek bytostne neznáša. Ako to celé skončí? Sledujte každú sobotu o 22:15 seriál na TV JOJ. Nové diely si už teraz môžete užiť online na Televizi Seznam.

Kto stojí za treťou sériou Lajny?

Rovnako ako v predchádzajúcich dvoch sériách usadol do režisérskeho kresla Vladimír Skórka. Autorom scenára je Petr Kolečko. Oboch pánov môžete poznať aj ako tvorcov slovenského komediálneho seriálu Hrobári. Samozrejme nebudú chýbať ani slovenské a české herecké hviezdy.

Ak máte radi originálne „hlášky“, britký humor a samozrejme prostredie ľadového hokeja, rozhodne si tretiu sériu Lajny nenechajte ujsť.

Partnerom obľúbeného seriálu Lajna je módna značka Pánske obleky BANDI.

Mohlo by vás zaujímať