Peňaženky

So štýlovú peňaženkou urobíte dobrý dojem, či už platíte v reštaurácii alebo dávate vizitku potenciálnemu obchodnému partnerovi. Kvalitná kožená peňaženka tak perfektne doplní váš elegantný vzhľad.

Peňaženky

So štýlovú peňaženkou urobíte dobrý dojem, či už platíte v reštaurácii alebo dávate vizitku potenciálnemu obchodnému partnerovi. Kvalitná kožená peňaženka tak perfektne doplní váš elegantný vzhľad.

Elegantné pánske doplnky

Patríte k mužom, ktorí si potrpia na praktické a štýlové doplnky? Návrhári z dielne BANDI vám predstavujú jedinečnú edíciu luxusných pánskych peňaženiek BANDI z pravej kože.

Elegantná pánska peňaženka BANDI sa ľahko vojde do každého vrecka. Pri platení budete vyzerať vždy na úrovni a urobíte perfektný dojem. Prečítajte si, aké ďalšie výhody peňaženka BANDI má.

Peněženka BANDI ALTE – úvodní fotografie

Prvotriedny materiál a ideálny rozmer

Kvalitná pánska peňaženka ALTE je vyrobená z prvotriednej kože, takže vám vydrží dlho ako nová. Vďaka ideálnym rozmerom sa vám perfektne vojde do náprsného vrecka saka, kabáta alebo do zadného vrecka nohavíc. Praktické dizajnové riešenie peňaženky vám umožní uložiť vaše peniaze a doklady veľmi prehľadne.

Kožená peňaženka BANDI predstavuje dokonalý darček, ktorý poteší aj tých najnáročnejších mužov. Naviac je zabalená v luxusnej plechovej krabičke, ušetríte tak čas aj námahu s balením.

Cena pánskej peňaženky BANDI, model ALTE Nero a Maron je 65,56 € a ide o luxusný doplnok.

Pôvodná cena peňaženky: 65,56 €
Nová akčná cena: 50,00 €
Ušetríte: 15,56 €

Pozor! Akcia platí len do 7. 1. 2021.

Máte na výber dva varianty – čierny a hnedý.

Peňaženka Maron – detail
Peňaženka Maron – detail
Peňaženka Maron – s obalom
Peňaženka Maron – s obalom
Peňaženka Nero – detail vnútra
Peňaženka Nero – detail vnútra

Pánsku peňaženku BANDI v luxusnom plechovom balení jednoducho objednáte z pohodlia vášho domova v e-shope na www.BandiVamos.sk.

Ak si chcete peňaženku prehliadnuť osobne, neváhajte a navštívte vašu najbližšiu značkovú predajňu Pánske obleky BANDI, kde sa vám budú venovať odborní poradcovia, ktorí vám radi pomôžu s výberom.

Tip pre vás

Buďte pripravení na každú schôdzku. Doplňte váš outfit o elegantnú koženú aktovku BANDI, do ktorej sa perfektne zmestí peňaženka, kľúče aj potrebné dokumenty.

Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

i
Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.