Aktuality

Majiteľ módnej značky Pánske obleky BANDI podporuje študentov dotáciou viac ako 260 € na pánsky oblek

V súčasnosti nie je ekonomická situácia v niektorých rodinách vôbec ľahká. Aj napriek tomu sa každý rodič snaží zabezpečiť pre svoje dieťa-študenta oblečenie, ktoré potrebuje na rôzne spoločenské udalosti počas štúdia. Pre niektoré domácnosti môže takáto kúpa znamenať väčšiu záťaž na rodinný rozpočet. Majiteľ módnej značky BANDI sa preto rozhodol podporiť študentov so zľavou a dotáciou na spoločenský oblek v celkové výši 268,89 €.

Vzdelanie je pre spoločnosť nesmierne dôležité. Ak ho nebudeme podporovať, nedávame príliš priestor ďalším generáciám na dobrý a kvalitný život,“ hovorí Andrej Bandi Vámoš. “Rád by som touto cestou pomohol niektorým rodinám čeliť súčasnej ekonomickej situácii. Pevne verím, že im to pomôže pri zabezpečení oblečenia, ktoré potrebujú ich deti počas štúdia.“ spresňuje.

Dotovaný pánsky oblek BANDI Hilario Marin, Slim Fit pre študentov na skúšky a ďalšie spoločenské udalosti

Študujete a potrebujete kvalitné spoločenské oblečenie?

Ak si chcete kúpiť cenovo dostupný značkový outfit, potom neváhajte a využije zľavu 108,89 € a dotáciu BANDI 160 € na tmavomodrý pánsky oblek BANDI Hilario Marin, Slim Fit. To všetko spolu v celkovej výške 268,89 €. Stačí prísť kedykoľvek od 1. 11. – 30. 11. 2023 do najbližšej predajne BANDI a vybrať si k značkovému obleku Hilario Marin spoločenskú košeľu podľa svojich predstáv.

Upozornenie: Ponuka dotácie 268,89 € platí len od 1. 11. – 30. 11. 2023 v prípade nákupu obleku BANDI Hilario Marin spoločne s ľubovoľnou spoločenskou košeľou Bandi.


Kúpte si dotovaný pánsky oblek BANDI Hilario Marin

Tmavomodrý oblek BANDI Hilario Marin, Slim Fit je štýlovým a zároveň veľmi praktickým oblekom v kategórii spoločenských a business oblekov. Je vhodný pre väčšinu spoločenských udalostí. Stužkovou a maturitou to zďaleka nekončí. Oblek neskôr využijete napríklad na plesy, či ďalšie štúdium, v práci, na svadbu, do divadla, na oslavu rodinných jubileí a ďalšie príležitosti. Ak potrebujete nové a kvalitné spoločenské oblečenie pre študenta, je model pánskeho obleku BANDI Hilario Marin skvelou voľbou.

V tmavomodrom obleku BANDI Hilario Marin zapôsobíte ako sebavedomý mladý muž

Dotácia 268,89 € na oblek BANDI Hilario Marin je jedinečnou príležitosťou pre študentov všetkých tipov škôl, ktorí si potrebujú kúpiť kvalitné spoločenské oblečenie na skúšky a ďalšie príležitosti.

Na skúške vám pomôže aj správny výber košele

K tmavomodrému obleku BANDI Hilario Marin si na skúšky oblečte najlepšie bielu košeľu. Biela farba zanecháva dojem, že ste cieľavedomý mladý muž so zmyslom pre poriadok. U skúšajúcich vyvolá podvedomý pocit, že ste pripravení a naučení. Navyše, biela košeľa je univerzálna a využijete ju aj na rôzne ďalšie príležitosti. Pozrite sa na celý sortiment spoločenských košieľ značky BANDI.

V spoločenskej pánskej košeli BANDI urobíte na skúškach ten najlepší dojem

Tip

Chcete vedieť ako vám oblečenie môže pomôcť na skúškach? Prečítajte si, ako sa obliecť na maturitu, aby ste uspeli a aby vám oblečenie naopak neuškodilo.


Postup pre získanie dotácie 160 € a zľavy 108,89 €, celkovo 268,89 €

  1. Príďte do vašej najbližšej značkovej predajne BANDI s vyplnenou a potvrdenou „Žiadosťou o dotáciu“, ktorú nájdete vo formáte .PDF nižšie.
  2. Vyberte spolu s odborným poradcom správnou veľkosť pánskeho obleku BANDI Hilario Marin, Slim Fit.
  3. Vyberte si súčasne ľubovoľnú spoločenskú košeľu BANDI.
  4. V prípade potreby úpravy obleku na vaše miery, využite asistenciu odbornej krajčírky.
  5. Na nákup spoločenského oblečenia uplatníte dotáciu a zľavu v celkovej výške 268,89 €.

Pozor! Akcia je obmedzená skladovou zásobou. Preto neváhajte a príďte si pre značkový pánsky oblek s dotáciou do vašej najbližšej predajne BANDI čo najskôr.


Príďte si pre svoj dotovaný oblek a nechajte si poradiť od odborníkov pri šálke lahodnej kávy

Odborní poradcovia v predajniach vám pomôžu s výberom veľkosti nielen dotovaného spoločenského obleku a košele, ale aj kravaty, obuvi a ďalších módnych doplnkov. Aby vám bol oblek naozaj dobrý, je k dispozícii v každej značkovej predajni BANDI pánska krajčírka, ktorá v prípade potreby uskutoční nevyhnutné úpravy. Vždy tak, aby ste sa cítili pohodlne a vyzerali skvelo.

Predajne Pánske obleky BANDI

Prečo sa môže stať, že budú potrebné úpravy od pánskej krajčírky? Spoločenská etiketa vyžaduje dodržiavanie určitých pravidiel. Napríklad dĺžka rukávov saka by mala byť nastavená tak, aby vám vyčnievala manžeta rukáva košele.


Odpovede na vaše otázky

Môžu dotáciu získať aj študenti diaľkového, či kombinovaného štúdia?
Dotáciu uplatnia všetci študenti, ktorí majú potvrdenie o štúdiu a študentský preukaz.

Dá sa dotácia uplatniť na iný oblek?
Nie, dotáciu je možné využiť len pri nákupe dotovaného tmavomodrého pánskeho obleku BANDI Hilario Marin, Slim Fit, spolu s nákupom spoločenskej košele BANDI.

Chcem dotáciu uplatniť len na oblek, pričom košeľu nepotrebujem.
Bohužiaľ, toto možné nie je. Dotácia je platná iba v prípade nákupu obleku spoločne so spoločenskou košeľou.

Spoločenskú košeľu môžem vyberať v akejkoľvek cene a zľave?
Áno. Každý prvok spoločenského outfitu môžete vyberať ľubovoľne. A to ako v základných cenách, tak aj v zľavách. Výber je len na vás.

Môžem nakúpiť oblek s dotáciou a zľavou v e-shope?
Bohužiaľ toto možné nie. Pánske obleky v e-shope www.BandiVamos.cz nie je možné nakupovať s ohľadom na ich možné úpravy. Je nutné navštíviť značkovú predajňu BANDI. V každej predajni BANDI sú odborní poradcovia, ktorí vám poradia s výberom správneho oblečenia podľa zásad spoločenskej etikety. Je vám k dispozícii aj pánska krajčírka, ktorá upraví odev presne na mieru, či už ste menšieho vzrastu, či robustnej postavy. Vždy tak, aby ste sa cítili pohodlne a vyzerali skvelo.

Môžem so žiadosťou o dotáciu poslať do predajne niekoho iného?
Nie. Je nutné, aby ste sa dostavili osobne a preukázali sa potvrdenou žiadosťou o dotáciu a študentským preukazom.

Môžem dotáciu uplatniť na nákup oblečenia pre príbuzného?
Áno. Podmienkou je, aby ste sa dostavili s príbuzným vy osobne a preukázali sa študentským preukazom a potvrdenou dotáciou BANDI.

Mám vašu vernostnú V.I.P. Club kartu BANDI so zľavou 5 %. Môžem ju súčasne využiť k nákupu?
Bohužiaľ, toto nie je možné. Dotácia sa nesčítava s ďalšími zľavami, okrem zľavy 108,89 €, ktorá sa priamo viaže na dotovaný oblek BANDI Hilario Marin. Zľavy sa nesčítavajú.

Mám kartu Sphere Card / ISIC a všimol som si, že ste zaradení v tomto zľavovom programe. Je možné túto kartu využiť, aby som získal ďalšiu zľavu ešte navyše k dotácii?
Bohužiaľ, na pánsky oblek to možné nie je. Na vami vybranú spoločenskú košeľu však áno.

Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, kontaktujte odborných poradcov vo vašej najbližšej predajni BANDI.

Mohlo by vás zaujímať