Aktuality

Májový bonus pre skutočných milovníkov módy. Nakúpte v predajni BANDI a získajte 80 € na váš ďalší nákup

Oslávte v máji svoju lásku k pánskej móde, elegancii a dokonalému štýlu s exkluzívnym Májovým bonusom. Navštívte v priebehu mája akúkoľvek kamennú predajňu Pánske obleky BANDI a obstarajte si nové kúsky na každú príležitosť. Za vašu vernosť získate kartu s kreditom v hodnote 80 € na ďalší nákup značkového oblečenia a doplnkov BANDI.

POZOR: Akcia na získanie Májového bonusu prebieha v dobe od 1. 5. do 31. 5. 2024.

Obstarať si nové oblečenie môžete veľmi výhodne s Májovým bonusom 80 €

Akciu a odmenu 80 € využite napríklad na nákup luxusného pánskeho obleku, elegantnej spoločenskej košele, voľnočasového saka alebo štýlového koženého opasku.

Májový bonus je tiež skvelou príležitosťou, ako potešiť priateľov či známych. Darujte im kartu s kreditom a umožnite im tak získať značkové oblečenie výhodne. Umožnite im tiež prežiť jedinečný zážitok z návštevy predajne BANDI, kde sa o nich v pohodlí a pri šálke lahodnej kávy alebo niečoho ostrejšieho postarajú odborní poradcovia.


1. Ako získať Májový bonus 80 € na ďalší nákup?

Navštívte v období od 1. 5. – 31. 5. 2024 ktorúkoľvek predajňu Pánske obleky BANDI a obstarajte si značkové oblečenie, obuv alebo doplnky. Po zaplatení obdržíte exkluzívnu kartu nabitú kreditom vo výške 80 € na ďalší nákup nezlacneného tovaru v celkovej hodnote nad 400 €.

2. Ako uplatniť Májový bonus 80 € na ďalší nákup?

V priebehu nasledujúcich dvoch mesiacov opäť navštívte ktorúkoľvek z kamenných predajní Pánske obleky BANDI a vyberte si tovar v hodnote najmenej 400 €. Pri platení stačí predložiť kartu s bonusom a čiastka 80 € bude automaticky odčítaná z vašej celkovej sumy.

3. Oslavujte máj až do konca júla

Aby ste mali dostatok času na dôkladný výber nových elegantných kúskov z kolekcie pánskej spoločenskej módy BANDI, karta s kreditom 80 € bude mať platnosť dva mesiace od dátumu jej vydania. Ak získate kartu napríklad 31. 5. 2024, Májový bonus uplatníte až do 31. 7. 2024. Prečítajte si podmienky akcie.

Pozor: Akcia pre získanie Májového bonusu platí len do 31. 5. 2024.


Podmienky akcie

Akcia sa nesčíta so žiadnou inou akciou, okrem AKCIE úpravy oblekov na mieru zdarma.

  • Pre získanie Májového bonusu 80 € musíte nakúpiť v kamennej predajni BANDI v období od 1. 5.  – 31. 5. 2024. Po zaplatení obdržíte kartu s kreditom v danej výške.
  • Pre uplatnenie Májového bonusu a čiastky 80 € je nutné nakúpiť jednorazovo tovar vo výške najmenej 400 €. Pri platení a po predložení karty vám bude z celkovej čiastky odčítaných 80 €.
  • Akcia pre získanie Májového bonusu platí len do 31. 5. 2024.
  • Kartu s bonusom 80 € je možné uplatniť ako jednorazovú zľavu. Platnosť karty je dva mesiace od dátumu jej vydania. Termín platnosti doplní odborný poradca pri predaní klientovi.
  • Karta je prenosná. Bonus 80 € tak môže využiť klient, ktorý ju získal, jeho známy alebo príbuzný.
  • Akcia Májový bonus sa nevzťahuje na akčný tovar a tovar vo výpredaji.
  • Akciu je možné uplatniť na nákup tovaru z celého nezlacneného sortimentu BANDI – oblečenia, obuvi a všetkých doplnkov.
  • Akcia platí len v kamenných predajniach Pánske obleky BANDI.

Tip pre vás

Pozrite sa na širokú ponuku spoločenských košieľ, módnych doplnkov, koženej obuvi a voľnočasovej pánskej módy, potom si vybrané kúsky príďte vyskúšať a zakúpiť vo svojej najbližšej kamennej predajni BANDI.

Upozornenie: Májový bonus 80 € je možné uplatniť len v kamenných predajniach BANDI, dva mesiace od dátumu vydania karty s kreditom 80 € a len v prípade nákupu nad 400 €.


Príďte si po svoj Májový bonus čo najskôr

Príďte čo najskôr do najbližšej značkovej predajne BANDI a získajte svoj Májový bonus. Odborní poradcovia vám ochotne pomôžu vybrať ideálnu veľkosť obleku, košele, vesty, pánskych nohavíc či obuvi. Pri šálke výbornej kávy BANDI vám poradia, ako kombinovať farby a vzory oblečenia do dokonalých outfitov.

Vždy tak, aby ste sa cítili pohodlne a vyzerali skvelo.

Predajne Pánske obleky BANDI

Úpravy oblekov na mieru zdarma – AKCIA

V prípade, že je na vybranom oblečení potrebné čokoľvek upraviť, je vám v každej značkovej predajni BANDI k dispozícii odborná pánska krajčírka. Na mieste vám upraví oblečenie presne na mieru vašej postavy.
Využite AKCIU na úpravu oblekov zdarma a šetrite svoj čas a peniaze.

Mohlo by vás zaujímať