Aktuality

Muzikál, ktorý si neprestanete spievať – Voda (a krv) nad vodou

Hlavným partnerom neobyčajného muzikálu je módna značka Pánske obleky BANDI

Ak milujete hity skupiny Elán, poznáte ich naspamäť a neustále si ich pospevujete, rozhodne si nenechajte ujsť tento najnovší muzikál. Autori prichádzajú s moderným ponímaním osudov známej literárnej postavy, grófa Monte Crista, prenesených do súčasnosti. To všetko s piesňami obľúbenej skupiny Elán.
Muzikál Voda nad vodou – odveký príbeh v podaní skupiny Elán. Foto: Richard Kocourek

Motív zrady a vášne dvadsiateho prvého storočia

„Ide o príbeh plný emócií, lásky a všetkého, čo patrí k veľkému plátnu,“ hovorí režisér a choreograf Ján Ďurovčík. Stvárnenie novodobého Grófa Monte Crista vraj nosil v hlave dlho, kým s nápadom poskladať piesne do príbehu oslovil skupinu Elán. A tak sa zrodil muzikál Voda (a krv) nad vodou. Dôverne známe melódie pre túto inscenáciu zaranžoval Vašo Patejdl v trochu inej podobe, na akú sme zvyknutí. Pieseň Vinní, nevinní zložil dokonca Vašo Patejdl pre toto predstavenie ako úplne novú.
Hercov v muzikáli oblieka módna značka Pánske obleky BANDI. Foto: Richard Kocourek

Jedinečné hviezdne obsadenie

Tvorcovia stavili na mnoho tradičných muzikálových tvárí. Excelentné tanečné, spevácke aj herecké vystúpenia predvedú mladé talentované hviezdy. Na doskách divadla Kalich sa tak môžete tešiť na Jana Kříža, Romana Tomeša, Michala Pleskota či Zbyňka Frica. Októbrovú premiéru si nenechal ujsť ani Jožo Ráž, ktorý bol zo spracovania odvekého príbehu nadšený.
Špičkový herecký výkon predvedú mladí talentovaní herci. Foto: Richard Kocourek

Voda, čo ma drží nad vodou

Každý z nás má nejakú „vodu“, ktorá ho drží nad vodou. Či už je to túžba, kariéra, pomsta alebo láska. Čo drží nad vodou v ťažkých chvíľach vás?

Hercov muzikálu Voda (a krv) nad vodou oblieka módna značka Pánske obleky BANDI. Chcete sa aj vy obliecť naozaj dokonale? Navštívte najbližšiu predajňu Pánske obleky BANDI, kde vám tím profesionálnych poradcov pomôže vybrať oblek na mieru.

Mohlo by vás zaujímať