Aktuality

Nahliadnite do zákulisia hokeja s filmom Smečka

Partnerom filmu je módna značka Pánske obleky BANDI

Film z medzinárodnej koprodukcie vás zavedie do sveta športu. Ten však nie je vždy taký férový, ako sa na prvý pohľad môže zdať. O tom sa sami presvedčíte v kine od 19. novembra 2020. Prečítajte si, na čo sa môžete vo filme tešiť.
Partnerom filmu Smečka je módna značka Pánske obleky BANDI

Zoznámte sa s hokejovým klubom Vlci

Príbeh vás zavedie do života šestnásťročného Dávida, ktorý práve nastupuje do hokejového klubu Vlci v úlohe posily na pozíciu brankára. Idylka sa však nekoná. Rovnako ako v prírode, vo svorke vlkov vyhráva ten najsilnejší, nie je to inak ani v tomto hokejovom klube. Režisér tak vo filme otvára tému šikany. Tá sa nevyhýba ani športu, ktorý mal uctievať férovosť, vzájomnú podporu a rešpekt medzi spoluhráčmi.
Zavítajte do hokejového sveta s filmom Smečka
Tešiť sa môžete aj na elegantné oblečenie do stredoškolských tanečných

Na koho sa môžete vo filme tešiť?

Režisér Tomáš Polenský, ktorý sa vo svojej prvej hranej celovečernej snímke zameral na hokejové prostredie, obsadil do hlavnej úlohy neopozeranú tvár nádejného herca Tomáša Daleckého. Po jeho boku sa objaví tiež obľúbený herec a spevák Patrik Děrgel alebo Tomáš Mrvík, ktorého môžete poznať z oceňovaného filmu Všetko bude. S hercami sa na filmovom plátne stretnú známe hokejové tváre, ako je napríklad legendárny brankár Dominik Hašek.

Pozrite sa na exkluzívny trailer a nechajte sa naladiť na hokejovú atmosféru.

Mohlo by vás zaujímať