Aktuality

Nechajte sa pobaviť brilantnou českou komédiou Ženská pomsta

Hlavným partnerom filmu je módna značka Pánske obleky BANDI

Nevera, psychoterapia a na záver sladká pomsta. Znie vám to trošku ako hollywoodský thriller? Omyl. Ide o novú českú komédiu, ktorá vás nenechá v kľude. O to, aby ste sa smiali od začiatku až do konca, sa postaral známy český režisér Dušan Rapoš a vynikajúca scenáristka Eva Vejmělková.

Na premiéru novej komédie sa môžete tešiť už 10. septembra 2020. Prečítajte si nižšie, o čom nová snímka bude a kto sa vám predstaví v hlavných úlohách.
Nenechajte si ujsť novú českú komédiu Ženská pomsta

Tri ženy plánujú pomstu neverným manželom

Nik by nepovedal, že psychoterapia zbližuje. Alebo dokonca vytvára pevné priateľstvá. A to za jediným účelom pomsty. Ako sa to stalo?

Tri ženy v zrelom veku sa stretávajú na skupinovej psychoterapii. Spočiatku sa zdá, že nemajú vôbec nič spoločné. Každá má inú profesiu a úplne odlišnú povahu. Predsa len, všetky tri trápi depresia, ktorá má rovnakú príčinu. Nevera manželov, ktorým obetovali desiatky rokov svojho života. Zistenie, že sú na tom všetky rovnako, ich zblíži natoľko, že sa rozhodnú pre niečo veľkolepé. Spoločne naplánujú svojim drahým manželom sladkú pomstu a pripravia im doslova peklo na zemi.

Množstvo komických scén z bežného života vás bude baviť od začiatku až do konca. V hlavných úlohách sa vám predstavia Mahulena Bočanová, Jana Paulová a Eva Vejmělková. Ich filmovými manželmi sú Miroslav Etzler, Robert Jašków a Peter Rychlý. Hviezdne obsadená komédia Ženská pomsta bude uvedená na filmové plátna slovenských kín už 10. septembra 2020.

Nemôžete sa filmu dočkať? Pozrite sa na oficiálny trailer, ktorý vám z príbehu odhalí ešte viac.

Mohlo by vás zaujímať