Aktuality

Nová svadobná kolekcia – oblečte sa v štýle najnovších módnych trendov

Budete sa ženiť, alebo ste dostali pozvánku na svadbu? Už teraz sa môžete obliecť do elegantného obleku z novej svadobnej kolekcie, ktorú sme starostlivo navrhli v štýle najnovších módnych trendov. Celý outfit navyše oživíte aj módnou košeľou, koženou obuvou a slávnostnými doplnkami. Pozrite sa, v akom svadobnom oblečení urobíte perfektný dojem.

V obleku Carolio bude ženích dokonale oblečený

Svetlomodrý oblek Diano – ideálna voľba pre jarné a letné mesiace

K letným svadbám sa skvelo hodia svetlejšie odtiene farieb. Svetlomodrý oblek s originálnou textúrou podčiarkne slávnostnú atmosféru svadby. Vďaka svetlej farbe a kvalitnému materiálu sa navyše nemusíte báť, že by ste sa v obleku zbytočne potili. Budete sa v ňom cítiť vždy pohodlne.
V elegantnom obleku Diano budete vyzerať vždy dokonalo

Tmavomodrý oblek Pizzoli – podčiarkne slávnostný vzhľad

Stavte na tmavomodrú eleganciu, ktorá pristane každému mužovi. Ľahko ho doplníte motýlikom alebo kravatou rôznych farieb a zladíte sa tak s nevestou. Vďaka jedinečným detailom v lesklom prevedení, ktoré nájdete napríklad na chlopniach alebo lištách vreciek, budete vyzerať ešte slávnostnejšie.
Oblek Pizzoli s lesklými detailmi

Béžový oblek Carolio – v obleku z limitovanej kolekcie ženích perfektne vynikne

Vezmite si na váš významný deň outfit, v ktorom skutočne vyniknete. Béžový oblek z limitovanej kolekcie je ideálnou voľbou pre ženícha. Ak chcete naozaj zaujať, odporúčame si k nemu obliecť aj vestu a doplnky v rovnakom farebnom prevedení. Budete tak dokonale zladení.
Oblek Carolio – dokonalá voľba pre ženícha

Kde kúpite kúsky z novej svadobnej kolekcie?

Príďte si obleky a ďalšie svadobné oblečenie z novej kolekcie vyskúšať do ktorejkoľvek predajne Pánske obleky BANDI. Odborní poradcovia vám vždy radi pomôžu s výberom tak, aby ste vyzerali dokonale. Pozrite sa, kde nájdete vašu najbližšiu značkovú predajňu Pánske obleky BANDI. Chcete si zaobstarať napríklad spoločenskú košeľu alebo svadobné doplnky? Potom môžete nakupovať aj z pohodlia vášho domova v e-shope www.BandiVamos.sk.

 

Tipy pre vás

Vedeli ste, že u BANDI sa môžete obliecť úplne zadarmo? Môžete si tak odniesť to najdrahšie oblečenie a nič neplatiť. Prečítajte si, ako sa obliecť zadarmo.

Máte tento rok svadbu? Získajte exkluzívnych 4.000 € za vašu svadobnú fotografiu. Pozrite sa, ako môžete získať tento mimoriadny svadobný dar.

Mohlo by vás zaujímať