Aktuality

Nová značková predajňa Pánske obleky BANDI v Liberci

Ak si potrebujete nakúpiť pekné spoločenské oblečenie na plesy, maturitné večierky, oslavy jubileí alebo elegantný outfit do práce, máme pre vás skvelú správu. V stredu 16. novembra 2022 otvára módna značka Pánske obleky BANDI novú predajňu. Príďte si nakúpiť kvalitné pánske oblečenie do OD Spectrum v Liberci.

Nová značková predajňa Pánske obleky BANDI v Liberci
Nová značková predajňa Pánske obleky BANDI v Liberci

Na výber viac ako tisíc kusov moderných oblekov

V značkovej predajni BANDI v Liberci si nakúpite pánske obleky vo veľkostiach od 42/164 až do 66/200. Čo to znamená? Či je muž mohutnej postavy či menšieho vzrastu, môže si byť istý, že sa v tejto predajni vždy pohodlne oblečie.

Z ponuky oblekov si vyberiete z najnovších módnych kúskov, ale aj z akčných a výpredajových oblekov, pri ktorých ušetríte niekoľko stoviek eur. Máte jedinečnú príležitosť obliecť sa kompletne na jednom mieste na akúkoľvek slávnostnú či pracovnú udalosť. Doslova „od hlavy až po päty“. Svoj šatník tak obohatíte o:

  • pánske obleky,
  • spoločenské košele,
  • spoločenskú obuv,
  • voľnočasové saká a nohavice,
  • kravaty a motýliky,
  • vlnené kabáty,
  • manžetové gombíky,
  • kravatové spony,
  • parfum a ďalšie skvelé doplnky.

V značkovej predajni BANDI v Liberci si vyberiete aj zo širokého sortimentu voľnočasových sák či košieľ, ktoré jednoducho prepojíte napríklad s vašimi džínsami.

Ak nie ste priaznivci tohto druhu oblečenia a radšej volíte bavlnené nohavice, v predajni vás poteší rozmanitá ponuka pohodlných voľnočasových nohavíc. Cíťte sa pohodlne, aj keď idete s priateľmi do kina alebo do reštaurácie. A to nie je všetko, čo si v tejto značkovej predajni môžete vybrať.

Vedeli ste, že je nutné dbať na správne oblečenie?

Je dôležité mať na pamäti, že nie každé oblečenie je vhodné na akúkoľvek príležitosť. Napríklad kravata s diagonálnymi pruhmi. Ide o model kravaty, ktorý je priamo určený len do zamestnania. Ak sa chystáte na svadbu či oslavu, nie je vhodné aby ste siahli po tomto type kravaty. Mohli by ste pôsobiť dojmom, že ste si len narýchlo odskočili z práce a slávnostnej udalosti neprikladáte veľký význam.

Verte, že pravidiel, ako byť správne oblečený, je viacero. Nepoznáte ich? Nevadí. S tým si nemusíte lámať hlavu. Tieto a ďalšie záležitosti, ako je napríklad voľba doplnkov a kombinovanie farieb jednotlivých kúskov odevov, s vami ochotne preberú odborní poradcovia v značkovej predajni BANDI v Liberci. A to všetko v pokoji a pohodlí pri šálke lahodnej kávy alebo pohári vína.

Pánske obleky BANDI – značkové spoločenské oblečenie pre úspešných mužov
Pánske obleky BANDI – značkové spoločenské oblečenie pre úspešných mužov

Odborná krajčírka v značkovej predajni

V prípade, že je na vybranom oblečení potrebné čokoľvek upraviť, je vám v libereckej predajni BANDI k dispozícii odborná pánska krajčírka. Na mieste vám urobí úpravy oblečenia presne na mieru vašej postavy. Vždy tak, aby ste sa cítili pohodlne a vyzerali skvelo. Tým ušetríte peniaze a čas pri zháňaní krajčírky, ktorá by vám inde kúpený oblek musela upraviť.

Do novej predajne jednoducho a rýchlo

Ak sa chystáte do predajne autom, nemusíte si robiť starosti s parkovaním alebo blúdiť labyrintom nákupného centra. Naopak užijete si maximálny komfort. Jednoducho prídete priamo pred libereckú predajňu BANDI a zaparkujete.

Ak aj vy chcete vyzerať skvelo a dobre sa obliecť, príďte do novej značkovej predajne BANDI v libereckom OD Spectrum.

Mohlo by vás zaujímať