Aktuality

Nové modely pánskych oblekov BANDI pre ženícha NEW SEASON 2024

Budete sa ženiť a potrebujete dokonalý svadobný oblek? Návrhári značky BANDI práve pre vás pripravili nové modely spoločenských oblekov z módnej kolekcie NEW SEASON 2024, aby ste na vlastnej svadbe urobili ten najlepší dojem, vyzerali naozaj bezchybne a cítili sa pohodlne.

V dokonalých svadobných outfitoch vyskladaných z nových oblekov BANDI pre ženícha urobíte perfektný dojem

Pozrite si rôzne prevedenia svadobných oblekov BANDI v štýle najnovších trendov pánskej spoločenskej módy. Vyberte si ten pravý pre vás a pre typ svadby, ktorý spoločne plánujete a chystáte so svojou nastávajúcou.


Tip č. 1 – luxusná klasika na honosnú svadbu

Čierny pánsky oblek BANDI Nocelli Nero, Tailored Fit

Slávnostný model s pompéznym dizajnom je navrhnutý ako klasický oblek pre veľmi formálne tradičné a honosné svadby. Luxusná čierna látka s jemným leskom umocňuje jeho prestížny charakter. V štýlovo vycibrenom obleku BANDI Nocelli pre výnimočné príležitosti bude ženích vždy dokonale elegantný, výrazný a neodolateľne mužný.

Luxusný oblek BANDI Nocelli Nero v jednoduchom stylingu ako náležite slávnostný outfit pre ženícha

Oblek Nocelli je skvelou voľbou aj pre ďalšie slávnostné spoločenské príležitosti, akými sú formálne plesy, návštevy divadiel alebo významné večere, kde nie je na pozvánke uvedený dress code Black Tie. Slávnostný outfit na večerné príležitosti ľahko dotvoríte košeľou v tmavej farbe spolu s tmavou kravatou.

Investícia do luxusného pánskeho obleku BANDI Nocelli Nero v cene 501,73 €  je veľmi výhodnou pre obohatenie slávnostných chvíľ vášho života.


Tip č. 2 – výnimočný oblek pre sebavedomých mužov

Pánsky oblek BANDI Raniero Marsala, Slim Fit

Patríte k mužom, ktorí radi pútajú pozornosť výnimočnými outfitmi? Práve pre vás je určený výrazne farebný oblek BANDI Raniero Marsala v tmavom odtieni bordó, vhodný pre moderný, honosný typ svadby v kreatívnom duchu. Ženíchovi odporúčame doplniť slávnostný outfit svadobným pierkom, elegantnou vestou, štýlovým motýlikom a vreckovkou.

Svadobný outfit vyskladaný z obleku BANDI Raniero Marsala s elegantnou kontrastnou vestou

Intenzívna farba obleku BANDI Raniero vám ponúka nový rozmer outfitov na všetky spoločenské aj pracovné príležitosti. Originalitou a nekonvenčným štýlom zapôsobíte na všetkých denných a večerných oslavách. V práci svojim outfitom zanecháte dojem naozajstného profesionála.

Cena pánskeho obleku BANDI Raniero Marsala 373,40 € zahŕňa pánske spoločenské sako a spoločenské nohavice v neprehliadnuteľnej tmavej bordovej farbe.


Tip č. 3 – ľahkosť a sviežosť na letné svadby

Pánsky oblek BANDI Loriano Grigio, Tailored Fit

Elegantný, svetlosivý pánsky oblek BANDI Loriano je vynikajúcou voľbou na denné nosenie v horúcom letnom období. Na svadbe v ňom zapôsobíte sviežim dojmom nielen ako ženích, ale aj ako svedok alebo hosť. Oblek využijete aj v menej formálnom pracovnom prostredí alebo na denné oslavné príležitosti, akými sú napríklad rodinné oslavy a jubileá.

Pánsky oblek BANDI Loriano Grigio ako štýlový outfit pre ženícha so svadobným pierkom

Svetlosivá látka obleku BANDI Loriano s ľahkým nádychom béžovej farby a vysokým podielom najjemnejšej vlny sa pod hrejivými lúčmi letného slnka krásne zaleskne a rozžiari celú vašu osobnosť. Pohodlný, vzdušný model v strihu Tailored Fit odporúčame pre mužov so štíhlejšou a strednou postavou, predovšetkým tmavším typom.

Osviežujúci, letný model pánskeho obleku BANDI Loriano Grigio v cene 509,52 € je dlhodobou investíciou do vášho šatníka moderného a úspešného muža.

Spoločným menovateľom značkových oblekov BANDI z novej módnej kolekcie NEW SEASON 2024 je výber kvalitných materiálov a ich prvotriedne spracovanie. Vďaka tomu vám všetky nové obleky ponúkajú dokonalý vzhľad, maximálny komfort a pohodlie pri ich nosení.


Vybraný model obleku BANDI pre ženícha z kolekcie NEW SEASON 2024 s mimoriadnou zľavou

Pre tých z vás, ktorí by radi pri nákupe nových modelov svadobných oblekov ušetrili, pripravila značka BANDI výnimočnú ponuku nového spoločenského obleku s exkluzívnou zľavou. Vďaka tomu teraz kúpite značkový oblek BANDI Barcone Marin z kolekcie nových modelov NEW SEASON 2024 za výhodnú cenu. Pozrite sa.


„Ideš na svadbu?“

Videospot módnej značky Pánske obleky BANDI s veselou a vznešenou atmosférou tradičnej svadby v kostole. Môžete vidieť aj na svojich TV obrazovkách.


Elegantné vesty pre ženícha

Premýšľate, ako oživiť váš svadobný outfit? Oblek odporúčame doplniť spoločenskou vestou. Určite tým potešíte nevestu a navyše si môžete po formálnej časti svadby odložiť sako a zostať len v košeli s vestou. Zachováte si dokonalý spoločenský vzhľad a zároveň si doprajete pohodlie počas celého večera.


Vyberte si vhodnú svadobnú košeľu

Vedeli ste, že svadobná košeľa by mala mať bielu, krémovú alebo smotanovú farbu? Svetlá farba náležite podčiarkne slávnostný tón svadobného outfitu. Pri výbere košele majte na pamäti, že by nemala byť príliš priliehavá, aby sa ženích necítil zviazane. Pozrite sa a vyberte si tú pravú pre vás.


Regata – slávnostná kravata na špeciálne príležitosti

Chcete na svojej svadbe vyzerať úplne dokonale? Potom odporúčame zvoliť regatu namiesto klasickej kravaty. Ide o špeciálny druh slávnostnej kravaty s predviazaným uzlom a ľahkým zapínaním za krkom. Použitím regaty BANDI zanecháte skvelý dojem a navyše ušetríte čas, ktorý by ste strávili viazaním kravatového uzla.

Vyberte si z pestrej ponuky ďalších elegantných módnych doplnkov BANDI, ktorými dotvoríte každý spoločenský aj voľnočasový outfit a svoj vzhľad dovediete do dokonalosti.


Príďte si vybrať z celej kolekcie oblekov BANDI New Season 2024

Nemusíte byť znalcom módy, aby ste vyzerali dokonale. Aj celebrity majú svojich odborných poradcov na oblečenie. Prečo by ste svojho poradcu na dokonalý svadobný outfit nemohli mať aj vy?

Jednoducho príďte do vašej najbližšej značkovej predajne BANDI a zverte sa do rúk profesionálov. O všetko ďalšie sa v pokoji, pri šálke lahodnej kávy BANDI, postará tím odborných poradcov. Poradí vám s výberom vášho obleku, košele, vesty, vhodnej obuvi a všetkých módnych doplnkov. Vždy tak, aby ste sa cítili pohodlne a vyzerali dokonale.

Predajne Pánske obleky BANDI

Úpravy oblekov na mieru zadarmo – AKCIA

V prípade, že je na vybranom oblečení potrebné čokoľvek upraviť, je vám v každej značkovej predajni BANDI k dispozícii odborná pánska krajčírka. Na mieste vám upraví oblečenie presne na mieru vašej postavy.

Využite AKCIU na úpravu oblekov zadarmo a ušetrite svoj čas aj peniaze.


Získajte 4 000 € za vašu svadobnú fotografiu

Plánujete tento rok svadbu? Rovnako ako v minulých rokoch, aj tento rok bude majiteľ značky BANDI, Andrej Bandi Vámoš, vyberať svadobnú fotografiu, ktorú odmení sumou 4 000 €. Pozrite si ocenený snímok a ďalšie krásne svadobné fotografie za rok 2023 a prihláste sa do nového ročníka.


Chystáte netradičnú svadbu v boho štýle?

Pozrite si nové modely oblečenia a doplnkov pre netradičné svadby a „svadby v boho štýle“. Prečítajte si rozhovor na tému „Ako sa obliecť na boho svadbu“ s kreatívnou vizionárkou módnej značky Pánske obleky BANDI.

Mohlo by vás zaujímať