Aktuality

Nový hudobný klip skupiny Mirai je plný celebrít

Skvelá správa pre všetkých fanúšikov skupiny Mirai! Táto známa česká kapela vydala nový videoklip k romantickej piesni „Vedle tebe usínám“. Ako napovedá už názov piesne, prevažná väčšina klipu sa odohráva v posteli.

Ako sa vám páčia mladí umelci z kapely Mirai v oblekoch od BANDI?

Ktoré celebrity uvidíte leňošiť v perinách?

Čerství držitelia Českého slávika za kapelu roka vsadili okrem chytľavej melódie aj na populárne hviezdy českého showbusinessu. V klipe sa tak popri spevákovi kapely Miraiovi Navrátilovi objaví napríklad televízna moderátorka Lucie Borhyová, herečka a speváčka Eva Burešová, raperka Sharlotta, farárka Martina Viktorie Kopecká alebo tenistka Andrea Sestini Hlaváčková. Vo videoklipe samozrejme nechýbajú ani páni. Môžete si všimnúť známeho herca a víťaza posledného ročníka StarDance Jana Cinu, youtubera Kovyho alebo populárneho pesničkára Pokáča.

Autorom hudby je samotný frontman skupiny Mirai Navrátil. Text piesne pochádza z pera Ondřeja Fiedlera, ktorý je zároveň producentom klipu.

Chceli by ste skupinu Mirai vidieť naživo? Určite vás tak poteší, že v tomto roku chystá kapela hneď dva koncerty v pražskej O2 aréne. Lístky ale kupujte rýchlo! Už teraz sú skoro vypredané, ako nám prezradil Mirai Navrátil.

Všetkých členov kapely Mirai obliekla módna značka Pánske obleky BANDI.

Mohlo by vás zaujímať