Oblečenie

Bavlnené pánske košele SCALIA

Ideálne do práce, na ples aj na voľný čas

Oblečte sa do pohodlných bavlnených košieľ SCALIA v módnych farbách. Vďaka originálnej štruktúre látky zaujmete v zamestnaní alebo na spoločenských udalostiach. Napríklad na plese, svadbe aj na oslave jubilea. Skvele sa hodí taktiež na voľný čas.

Pánske košele SCALIA – ideálne do práce aj na spoločenské udalosti

Elegantné farby a originálna textúra látky

Vyberať si môžete z troch farebných prevedení, navrhnutých v štýle najnovších módnych trendov. Ponúka sa svetlomodrá, modrá a svetlá bordó farba. V každej z nich spravíte skvelý dojem, nech už sa chystáte kamkoľvek. Vďaka originálnej textúre látky navyše vždy perfektne vyniknete.

Čím sú košele SCALIA výnimočné?

Modré košele sú z vnútornej strany goliera a rukávov ozdobené látkou v bordó farbe. Pri košeliach bordó farby je to presne naopak. Preto budete pôsobiť dokonale aj keď si košeľu mierne rozopnete alebo si vyhrniete rukávy.

Pánska košeľa SCALIA Blu
Pánska košeľa SCALIA Chiare
Pánska košeľa SCALIA Azzur

Košeľu si môžete zadovážiť z pohodlia vášho domova v e-shope na www.BandiVamos.sk, kde nájdete všetky aktuálne veľkosti. Ak si chcete košeľu vyskúšať aj s ďalšími doplnkami, navštívte ktorúkoľvek z predajní BANDI, kde vám s výberom radi pomôžu odborní poradcovia. Pozrite sa, kde nájdete vašu najbližšiu značkovú predajňu Pánske obleky BANDI.

Tip pre vás

Rukávy košieľ SCALIA sú zakončené univerzálnou manžetou. To znamená, že košeľu môžete nosiť zapnutú na klasické alebo manžetové gombíky. Vyberte si z viac ako 40 luxusných manžetových gombíkov BANDI.

Mohlo by vás zaujímať