Oblečenie

Pánske košele BANDI so vzorom

V pánskych košeliach BANDI premeníte svoj pracovný, společenský aj voľný čas na výnimočné zážitky. Štýlové vzorované modely sú ideálnou voľbou pre mužov, ktorí chcú vyniknúť. Elegantné kúsky v moderných farbách dodajú vašim outfitom nádych luxusu a osobného šarmu.

Štýl a elegancia pre všetky príležitosti

Originálne košele BANDI so vzorom skvelo nakombinujete do elegantných outfitov na všetky príležitosti. Či už ide o pracovné stretnutie vo vašej firme, návštevu kaviarne alebo slávnostnú udalosť akou je ples, budete vždy pôsobiť dokonale mužne a sebavedome.

Elegantná pánska košeľa Ermino Petrol s tkaným vzorom

Pánske košele BANDI prinášajú bohatý výber vzorovaných modelov. V sortimente nájdete košele s tlačeným aj tkaným vzorom. Tieto štýlové kúsky dokonale doplnia šatník každého moderného muža, ktorý ocení vysokú kvalitu a nadčasový dizajn.


Pozrite sa na základné rozdelenie vzorovaných košieľ BANDI podľa využitia k rôznym typom udalostí.

1. Vzorované košele BANDI na menej formálne udalosti

Vzorované košele sú skvelou voľbou na denné neformálne udalosti. Svetlejšie odtiene v kombinácii s hravým vzorom dodávajú vášmu štýlu svieži a moderný vzhľad. Vynosíte ich do kancelárie, rodinné oslavy aj na stretnutia s priateľmi. Poskytuje pohodlie a eleganciu, ktoré oceníte počas celého dňa.

Pánska košeľa Fragiona Bianco
Pánska košeľa Fragiona Bianco s tlačeným geometrickým vzorom

Štýlovo v pracovnom oblečení

Oblečte si vzorované košeľe do pracovného prostredia, ktoré nepodlieha prísnym pravidlám a striktnému dress code. Skvelo tak oživíte svoje denné outfity. Košele so vzorom môžete kombinovať nielen s oblekmi, ale aj s voľnočasovými nohavicami alebo džínsami.

Pánska košeľa Juliamo Viola
Pánska košeľa Juliamo Viola s velmi jemným tkaným vzorom

Spoľahlivý profesionál

Ak chodíte v obleku do svojej kancelárie pravidelne, siahnite po bielej či svetlej vzorovanej košeli. Budete pôsobiť ako profesionál, na ktorého sa dá spoľahnúť. Vďaka tomu si získate dôveru a rešpekt kolegov aj klientov a budete o krok bližšie k vysnívanému úspechu.

Pánska košeľa STRISSO
Pánska košeľa Strisso vynikne vo výraznejšom pracovnom outfite

Originálne outfity

Nebojte sa kombinácií rôznych vzorov a farieb košiel a ďalšieho oblečenia. Buďte sami sebou, verte si a experimentujte. Prečítajte si článok 7 pravidiel, ako kombinovať farby a vzory, inšpirujte sa a vytvorte si originálne a pestré outfity.


2. Vzorované košele BANDI na spoločenské udalosti

Košele BANDI s jemným vzorom v tmavom odtieni sú ideálnou voľbou pre slávnostné outfity. Skvelo sa hodia na plesy a iné večerné udalosti, na ktorých sa chcete cítiť sebavedomo a vyzerať výnimočne. Ich kvalitný materiál a špičkové spracovanie vám dodá pohodlie počas nosenia.

Pánsky oblek Levanti Petrol
Pánska košeľa Levanti Petrol v outfite na ples

Elegancia nosí tmavú farbu

Tmavé a sýtejšie odtiene vzorovaných košiel BANDI sa skvelo hodia na udalosti konané vo večerných a nočných hodinách. Aj tieto košele majú navyše univerzálnu manžetu. Tá vám umožní ešte viac podčiarknuť eleganciu, ak ju obohatíte luxusnými manžetovými gombíkmi.

Košeľa Ermino Petrol v slávnostnom outfite

Detaily súčasťou dokonalého celku

Vzorované pánske košele BANDI vynikajú špičkovou kvalitou a precizným spracovaním. Každý tkaný vzor je dôkladne prepracovaný do najmenších detailov. To zaručuje ich elegantný vzhľad s ľahkým nádychom luxusu, ktorý ocení každý moderný muž.

Pánska košeľa Juliamo Viola
Pánska košeľa Juliamo Viola s decentným tkaným vzorom

Noblesa a maximálny komfort

Základom dokonalosti košiel BANDI je kombinácia tradičného remesla, atraktívnych vzorov a moderných materiálov. Každý muž si spomedzi troch obľúbených strihov Slim, Regular a Formal ľahko vyberie ten pravý, ktorý mu dokonale sadne. Pre váš dokonalý vzhľad a maximálnu eleganciu.

Tip

Chcete na svoje okolie zapôsobiť a hovoríte si, že košeľou nič nepokazíte? Možno vás prekvapí, že to nemusí byť vždy pravda. Viacej sa dozviete v článku „Neuškoďte si zlým výberom farby košele v práci alebo v spoločnosti.“


Odporúčame

Nielen v pracovnom prostredí je perfektný dojem neoddeliteľnou súčasťou úspechu. Kravata je veľmi dôležitým kúskom, ktorý vás bude definovať. Dolaďte váš outfit do dokonalosti praktickou luxusnou taškou z pravej hovädziny. Budete tak mať so sebou vždy to, čo potrebujete.


Príďte si vyskúšať košeľu a vychutnať skvelú kávu

Navštívte svoju najbližšiu značkovú predajňu BANDI a nechajte si poradiť od znalcov na pánsku módu. Zatiaľ čo vy si budete vychutnávať lahodnú kávu alebo iný osviežujúci nápoj, odborní poradcovia vám pomôžu nakombinovať košeľu a tie správne doplnky do rôznych outfitov.

Vždy tak, aby ste sa cítili pohodlne a vyzerali skvelo.

Predajne Pánske obleky BANDI

Mohlo by vás zaujímať