Oblečenie

Bledohnedý pánsky kabát SLIM Camello

Štýlový kabát dokonale umocní váš elegantný vzhľad

Oživte váš jesenný či zimný outfit pánskym kabátom modernej bledohnedej farby. Dokonale tak podčiarknete  váš pracovný, spoločenský aj voľnočasový vzhľad. Vďaka vysokému podielu vlny vám zaručí maximálne pohodlie a spoľahlivo vás udrží v teple aj počas chladných dní.

Zoštíhlený strih SLIM odporúčame najmä mužom štíhlej alebo štandardnej postavy. Pomôže vám opticky zvýrazniť vaše mužné rysy, takže budete vyzerať skvele.

Vlnený kabát Camello vás spoľahlivo zahreje cestou do práce aj do spoločnosti

Kam a k akému oblečeniu sa hodí najlepšie?

Pánsky kabát Camello svojou dĺžkou dokonale zakryje sako. Preto ho perfektne využijete napríklad k tmavomodrému obleku cestou do práce aj na spoločenské udalosti. Rovnako dobre ho využijete k voľnočasovému oblečeniu do mesta, na prechádzku aj na rande.

Určite vás na prvý pohľad zaujme bledohnedá farba kabáta v štýle najnovších módnych trendov. Praktické hlboké vrecká s ozdobnou lištou vám pomôžu schovať napríklad rukavice, kľúče a ďalšie drobnosti, ktoré potrebujete mať stále poruke. Vďaka dlhému rázporku sa budete môcť pohodlne posadiť bez toho, aby vás kabát niekde sťahoval. Minimalistické dizajnové prvky, ako melírované tmavohnedé gombíky a kovová nášivka na náprsnom vrecku dokonale umocnia váš štýlový vzhľad kedykoľvek a kdekoľvek.

Pánsky kabát Camello – pohľad spredu
Pánsky kabát Camello – pohľad zozadu

Vlnený kabát, ktorý vás zahreje

Kabát je ušitý z prvotriednej látky zloženej z 50 % vlny a 50 % polyesteru. Vďaka vysokému podielu vlny vás kabát spoľahlivo udrží v teple v sychravých aj mrazivých dňoch. Polyester vám zaistí, že sa kabát nebude príliš krčiť, takže budete vyzerať vždy upravene, aj keď práve vystúpite z auta. Zároveň je materiál veľmi príjemný na dotyk.

Pánsky kabát Camello – detail látky
Pánsky kabát Camello – detail goliera

O kompletný návrh pánskeho kabáta Camello sa postarala špičková módna návrhárka Denisa Vámoš Gróffová, ktorá dbala na to, aby ste v ňom skvele vyzerali a zároveň sa cítili vždy pohodlne.

Cena pánskeho kabáta Camello je 346,57 €. Ide o štýlový kabát v módnej bledohnedej farbe, ktorý dokonale zvýrazní váš elegantný vzhľad, nech už pôjdete kamkoľvek.

Pôvodná cena kabáta: 346,57 €
Nová akčná cena: 292,13 €
Ušetríte: 54,44 €

Kúpte si elegantný pánsky kabát Camello z pohodlia vášho domova v e-shope www.BandiVamos.sk.

Alebo si ho príďte vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne Pánske obleky BANDI. Odborní poradcovia vám pomôžu vybrať správnu veľkosť kabáta, ďalšie značkové oblečenie aj doplnky tak, aby ste vyzerali vždy skvele. Pozrite sa, kde je vaša najbližšia značková predajňa Pánske obleky BANDI.

Tip pre vás

Viete, akým doplnkom oživiť váš jesenný alebo zimný outfit? Odporúčame vám šatku alebo šál. Prečítajte si, ako sa správne nosia.

Mohlo by vás zaujímať