Oblečenie

Pánske plášte a trenčkoty BANDI

Hľadáte ľahké a štýlové kúsky pre chladné dni jari a jesene? Plášte a trenčkoty BANDI sa postarajú o vašu eleganciu a pohodlie. Už viac nebudete musieť robiť kompromis medzi funkčným a dizajnovým oblečením.

Štýlovo v každom počasí

Máte radi overenú klasiku v minimalistickom dizajne v podobe plášťa? Alebo dávate prednosť originálnemu a extravagantnejšiemu kúsku, akým je trenčkot? Oba typy prechodového oblečenia BANDI majú nepremokavú úpravu, vďaka ktorej budete v suchu v každom počasí.

Pánske plášte a trenčkoty BANDI ponúkajú eleganciu a pohodlie na cestách do práce a spoločnosti

Plášť alebo trenčkot?

Trenčkot a plášť sú dva rôzne druhy odevov, aj keď sa môžu zdať podobné. Oba spája to, že sú vhodné v prechodovom období roka – na jar a jeseň. Aký je však medzi nimi rozdiel?

Využitie: Plášte BANDI ponúkajú väčšiu všestrannosť pre vaše formálne a neformálne outfity. Dizajnovo výraznejší trenčkoty tak využijú predovšetkým muži, ktorí chcú vyniknúť na každej udalosti.
Dizajnové prvky: Trenčkot BANDI zdobia dvojradové gombíky, výložky a opasok okolo pasu, zatiaľ čo plášť má len jeden gombíkový rad a je bez opasku.
Dĺžka: Trenčkot BANDI je dlhší než plášť, ktorý končí nad kolenami.
Materiál: Trenčkoty i plášte BANDI sú navrhnuté z prvotriedneho bavlneného a nepremokavého materiálu s prídavkom elastanu.


1. Prechodový plášť BANDI – praktický a štýlový spoločník

Plášte BANDI v legendárnom štýle „car coat“ – to je praktická elegancia do nepriaznivého počasia. Mužom poskytujú pohodlie a slobodu pohybu pri šoférovaní, v meste a na cestách. Minimalistický dizajn, kryté zapínanie, dĺžka do polovice stehien a univerzálny, tmavomodrý odtieň zdôrazňujú ich rafinovanú jednoduchosť.

Pánsky plášť BANDI, Filliano, Marin, Tailored
Tmavomodrý pánsky plášť BANDI pre konzervatívnejších mužov

Ľahké plášte vám ponúkajú mimoriadnu všestrannosť a eleganciu na každodenné dochádzanie do práce. Môžete ich obliecť so sakom a košeľou v štýle business casual pre seriózny vzhľad pravého profesionála. Ležérne voľnočasové outfity kombinujte s chinos nohavicami, džínsami, hrejivými rolákmi a pohodlnými svetrami.

Štýlové pánske plášte a trenčkoty BANDI
Ľahký plášť BANDI v neformálnom štýlovom outfite na voľný čas

Hľadáte štýl a pohodlie na večerné prechádzky mestom? Čisté minimalistické línie plášťov BANDI tiež skvelo doplnia váš spoločenský oblek, či už sa vydáte do divadla alebo na slávnostnú večeru v luxusnej reštaurácii. Vy tak zostanete v suchu a dokonale elegantní za všetkých okolností.


2. Pánsky trenčkot BANDI – nadčasová klasika

Trenčkot BANDI v klasickom štýle „anglických“ plášťov z nepremokavého materiálu je váš elegantný spoločník pre chladnejšie počasie. Jeho jedinečný a výrazný dizajn zahrňuje niekoľko špecifických prvkov, ako sú dva rady gombíkov na prednej strane, opasok na zoštíhlenie, výložky, fazóny či ihlicová spona.

Štýlové pánske plášte a trenčkoty BANDI
Pánsky trenčkot BANDI vo veľmi elegantnom pracovnom outfite so spoločenským oblekom

Ikonický a mužmi obľúbený štýl trenčkotov umožňuje nosenie na bežné, pracovné a voľnočasové udalosti. Či už sa jedná o pracovný obed, alebo neformálne stretnutie v kaviarni, cestou budete mať so sebou spoľahlivého a štýlového pomocníka, ktorý vám pomôže vyniknúť.

Štýlové pánske plášte a trenčkoty BANDI
Štýlový pánsky trenčkot BANDI v ležérnej kombinácii so svetrom a chinos nohavicami pre váš voľný čas

Nepriaznivé počasie vás už nezaskočí a pohodlie sa nestane kompromisom pre moderný a výnimočný outfit. Pánske trenčkoty BANDI sú navrhnuté tak, aby spĺňali všetky očakávania mužov s vysokými nárokmi na jedinečný štýl, špičkovú kvalitu a maximálny komfort v každom počasí.


K plášťom a trenčkotom odporúčame

Obstarajte si elegantného spoločníka, vďaka ktorému vás už dážď neprekvapí a vy budete pripravení. Praktický čierny skladací dáždnik vás ochráni aj vo veľkom lejaku. Keď už nebude pršať, pohodlne ho schováte do vašej aktovky alebo tašky.


Navštívte svoju predajňu BANDI

Príďte na svoju najbližšiu značkovú predajňu BANDI a zverte sa do rúk odborných poradcov. Pri šálke lahodnej kávy vám ochotne pomôžu s výberom správnej veľkosti plášťa, trenčkotu a ďalšieho spoločenského a voľnočasového pánskeho oblečenia, koženej obuvi a módnych doplnkov.

Vždy tak, aby ste sa cítili pohodlne a vyzerali ste skvelo.

Predajne Pánske obleky BANDI

Mohlo by vás zaujímať