Oblečenie

Čierny vlnený kabát TAILORED Artioni

Elegantný kabát dokonale podčiarkne váš vzhľad

Hľadáte kabát, ktorý perfektne doplní váš formálny šatník i šatník na voľný čas? V čiernom kabáte Artioni budete vyzerať ako pravý elegán. Čierna látka je navyše efektne prešitá svetlou niťou, ktorá oživí váš vzhľad a dodá vám jedinečnosť. Využijete ho cestou do práce, na ples i do divadla. Budete v ňom vyzerať elegantne, i keď pôjdete na večeru s priateľmi alebo do kina.

Čierny pánsky kabát Artioni
Čierny pánsky kabát Artioni perfektne doplní váš formálny šatník i šatník na voľný čas

Kvalitný materiál aj do treskúcich mrazov

O kompletný návrh pánskeho kabáta Artioni sa postarala módna návrhárka Denisa Vámoš Gróffová, ktorá vsadila na eleganciu a pohodlie.

Kabát je ušitý z prvotriedneho materiálu, ktorý tvorí z 50 % vlna, zo 47 % polyester a z 3 % ostatné zmesi látok. Vlna vás spoľahlivo udrží v teple počas sychravých i mrazivých dní. Polyester sa zase postará o to, aby sa vám kabát príliš nekrčil a vždy držal svoj tvar.

Čierny pánsky kabát Artioni - neformálny outfit
Čierny pánsky kabát Artioni – neformálny outfit
Čierny pánsky kabát Artioni - spoločenský outfit
Čierny pánsky kabát Artioni – spoločenský outfit

Strih, ktorý vám zaručí pohodlie

Mierne zoštíhlený strih TAILORED je ideálnou voľbou pre mužov so štandardnou postavou, ktorí si potrpia na väčšiu voľnosť pohybu. Rafinovane zošikmené vrecká navyše zdôraznia váš osobitý štýl a zároveň opticky zoštíhlia vašu postavu.

Cena pánskeho kabáta TAILORED Artioni je 427,86 € a tento elegantný kúsok sa v zime stane vo vašom šatníku neoceniteľným.

Pôvodná cena: 427,86 €
Nová výpredajová cena: 171,20 €
Ušetríte: 256,66 €
Akcia platí len do 31. 10. 2023, alebo do vypredania zásob!

Kúpte si elegantný pánsky kabát Artioni z pohodlia vášho domova v e-shope Bandi Vamos. Alebo si ho príďte vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne Pánske obleky BANDI. Odborní poradcovia vám pomôžu vybrať správnu veľkosť kabáta a tiež ďalšie značkové oblečenie a doplnky tak, aby ste vždy vyzerali skvelo. Zistite, kde sa nachádza vaša najbližšia predajňa Pánske obleky BANDI.

Tip pre vás

Viete, akým doplnkom podčiarknuť váš jesenný alebo zimný outfit? Odporúčame vám šatku alebo šál. Prečítajte si, ako sa správne nosia.

Mohlo by vás zaujímať