Oblečenie

Čierny vlnený kabát Vicenti

Zahreje vás po ceste do práce, na ples aj na rande

Čierny elegantný kabát Vicenti výborne doplní váš oblek aj voľnočasové sako. Využijete ho predovšetkým počas chladných zimných a jesenných dní a nocí. Zahrejte sa v ňom po ceste do práce, na ples aj do divadla. Kabát je na výber v strihoch SLIM a TAILORED. Zoštíhlený strih SLIM zvýrazní vaše mužné partie a hodí sa pre mužov štíhlej a štandardnej postavy. Strih TAILORED poskytuje mužovi dostatok voľného priestoru na pohyb a zároveň perfektne sedí mužom štandardnej postavy.

Kabát Vicenti perfektne doplní nielen váš oblek

Dizajnové prvky

Módna návrhárka Dagmar Zbořilová myslela na dostatočne hlboké vrecká, kam hravo schováte peňaženku, doklady aj kľúče. Zošikmené predné vrecká majú zoštíhľujúci efekt. V kabáte tak budete vyzerať veľmi elegantne a zároveň vám dopraje aj dostatok voľného priestoru. Pohodlne si pod neho dáte nielen oblek s košeľou, ale aj sveter alebo rolák s voľnočasovým sakom.

Pánsky kabát Vicenti – pohľad spredu
Pánsky kabát Vicenti – pohľad zozadu

Vysoký podiel vlny

Kabát je z 50 % tvorený vlnou. Vďaka tomu má veľkú výhrevnosť. Ponúka dostatok tepla aj počas veľmi chladných zimných dní. Ďalej sa skladá z 45 % z polyesteru a z 5 % z ostatných druhov vlákien. Kabát tak veľmi dobre drží tvar a je tiež pomerne ľahký. Má tiež špeciálnu úpravu proti žmolkovaniu. Vydrží vám tak aj niekoľko rokov.

Príklad outfitu s oblekom a šálom
Príklad outfitu s oblekom a šálom

Cena pánskeho obleku Vicenti je 427,86 € a pre jeho všestranné využitie a štýlové prvky by rozhodne nemal chýbať vo vašom šatníku.

Poznáte svoje miery naspamäť alebo ste ochotný sa pre istotu zmerať krajčírskym metrom? Potom určite oceníte možnosť nákupu pánskeho kabáta v e-shope. Potrebujete si kabát vyskúšať, aby ste vedeli či vám naozaj sedí? Stačí, keď sa vyberiete do ľubovoľnej predajne. Pozrite sa, kde nájdete najbližšiu predajňu Pánske obleky BANDI.

Tip navyše

Chcete svoj kabát doplniť o ďalší štýlový kúsok, ktorý využijete aj pri iných príležitostiach? Vyberte si niektorý z elegantných pánskych šálov BANDI.

Mohlo by vás zaujímať