Oblečenie

Čierny vlnený pánsky kabát Vicenti

Zahreje vás cestou do práce, na ples i na rande

Elegantný čierny kabát Vicenti skvelo doplní váš oblek i sako na voľný čas. Využijete ho predovšetkým počas chladných jesenných a zimných dní a nocí. Zahrejete sa v ňom cestou do práce, na ples i do divadla. Kabát si vyberiete v strihoch SLIM a TAILORED. Zoštíhlený strih SLIM zvýrazní vaše mužné partie a hodí sa mužom so štíhlou a štandardnou postavou. Strih TAILORED vám zase poskytne dostatok voľnosti pohybu a zároveň perfektne sedí mužom so štandardnou postavou.

Kabát Vicenti perfektne doplní nielen váš oblek

Dizajnové prvky

Módna návrhárka Dagmar Zbořilová myslela na dostatočne hlboké vrecká, preto do nich hravo schováte peňaženku, doklady aj kľúče. Zošikmené predné vrecká majú zoštíhľujúci efekt. V kabáte tak budete vyzerať veľmi elegantne, zároveň vám však prepožičia aj dostatok voľného priestoru. Vezmete si pod neho pohodlne nielen oblek s košeľou, ale aj sveter či rolák so sakom na voľný čas.

Pánsky kabát Vicenti – pohľad spredu
Pánsky kabát Vicenti – pohľad zozadu

Vysoký podiel vlny

Kabát je z 50 % tvorený vlnou. Vďaka tomu má vysokú výhrevnosť. Ponúkne vám teda dostatok tepla aj za veľmi chladných zimných dní. Dostal tiež špeciálnu úpravu proti tvorbe žmolkov. Vydrží vám preto i niekoľko rokov.

Cena pánskeho kabáta Vicenti v zoštíhlenom SLIM strihu je 427,86 € a cena TAILORED strihu, ktorý vám poskytne viac pohodlia, je 427,86 €. Pre jeho všestranné využitie a štýlové prvky by rozhodne nemal chýbať vo vašom šatníku.

Pánský kabát BANDI, model SLIM Vicenti
Pôvodná cena: 427,86 €
Nová výpredajová cena: 272,31 €
Ušetríte: 155,55 €
Pánský kabát BANDI, model TAILORED Vicenti
Pôvodná cena: 427,86 €
Nová výpredajová cena: 272,31 €
Ušetríte: 155,55 €
Akcia platí len do 31. 10. 2023, alebo do vypredania zásob!

Poznáte svoje miery naspamäť alebo ste ochotný sa pre istotu zmerať krajčírskym metrom? Potom určite oceníte možnosť nákupu pánskeho kabáta v e-shope. Potrebujete si kabát vyskúšať, aby ste vedeli či vám naozaj sedí? Stačí, keď sa vyberiete do ľubovoľnej predajne. Pozrite sa, kde nájdete najbližšiu predajňu Pánske obleky BANDI.

Tip navyše

Chcete svoj kabát doplniť o ďalší štýlový prvok, ktorý využijete aj pri iných príležitostiach? Vyberte si niektorý z elegantných pánskych šálov BANDI.

Mohlo by vás zaujímať