Oblečenie

Dvojradá pánska vesta SLIM Divito

Tmavomodrá vesta s dvojradým zapínaním je perfektnou voľbou pre váš voľný čas. Dodáte tak vášmu vzhľadu eleganciu a osobitosť, napríklad na večeri s priateľmi alebo na prechádzke mestom. Pomocou vesty môžete podporiť aj váš seriózny vzhľad v práci. Vďaka kvalitnej bavlnenej látke sa vždy budete cítiť pohodlne.

Pánska vesta je ušitá v modernom vyštíhlenom strihu SLIM, ktorý dokonale sadne mužom so štíhlou alebo štandardnou postavou. Tento strih navyše opticky vyrysuje vašu mužnú siluetu.

Pánska vesta Divito

Popis vesty Divito

Látka voľnočasovej vesty kombinuje svetlošedé a tmavomodré vlákno, ktoré vytvárajú zaujímavú, decentnú štruktúru. Vestu perfektne skombinujete s voľnočasovým sakom a košeľou. Dvojradá vesta je celá ušitá z oblekovej látky, preto ju môžete nosiť i samostatne, napríklad s bavlnenými nohavicami. Vďaka nastaviteľnému opasku na zadnej strane vestu perfektne prispôsobíte vašej postave.

Pánska vesta Divito s elegantným šatkom
Pánska vesta Divito – pohľad zozadu

Materiál vesty Divito

Prvotriedny materiál vesty sa skladá zo 100% bavlny, ktorá vyniká svojou prievdzušnosťou. K tomu prispieva aj exkluzívna podšívka s meďnatým vláknom. Vo veste sa navyše budete vždy cítiť príjemne a pohodlne.

Cena pánskej voľnočasovej vesty BANDI, model SLIM Divito, je 115,01 € a ide o jedinečný kúsok do vášho šatníka.

Pánska vesta Divito – kombinácia so sakom Divito

Tip pre vás

Ak vestu skombinujete s voľnočasovým sakom, podporíte tak váš elegantný vzhľad. Zlaďte ju napríklad s voľnočasovým sakom z rovnakej látky.

Mohlo by vás zaujímať