Oblečenie

Károvaná pánska vesta SLIM FIT Ortisey

Elegantná vesta k obleku aj voľnočasovému oblečeniu

Károvaná dvojradová vesta Ortisey dokonale zdôrazní váš elegantný vzhľad. Modrú vestu ľahko skombinujete s oblekom a získate tak jedinečný outfit do zamestnania. Budete vyzerať profesionálne v kancelárii, na pracovnej porade aj na obchodnom jednaní. V kombinácii s košeľou vesta skvele doplní taktiež vaše voľnočasové nohavice alebo rifle. Takto štýlovo oblečený spravíte perfektný dojem na večeri s priateľmi, ale aj v práci, ak nemáte udaný striktný dress code.

Vesta je ušitá v modernom zoštíhlenom strihu SLIM. Tento strih skvele padne mužom štíhlej a štandardnej postavy. Vašu postavu pomôže vesta opticky vytvarovať, takže budete vyzerať vždy mužne a elegantne.

Pánska vesta Ortisey – manažérsky outfit

Popis vesty Ortisey

Pánska vesta Ortisey dokonale prepája najnovšie módne trendy s nestarnúcou klasikou. Moderný farebný odtieň je zdobený obľúbeným károvaným vzorom. Štýlové klopy, v kombinácii s dvojradovým zapínaním, vám dodajú na elegancii. Vesta skvele doplní váš oblek do zamestnania. Odporúčame ju kombinovať s pánskym oblekom Ortisey, ktorý je ušitý z rovnakej látky. Perfektne ju vynosíte taktiež k modrému, čiernemu alebo šedému obleku.

Ak si vezmete vestu k obleku, budete si môcť pri menej formálnych pracovných príležitostiach odložiť sako. Pritom nijak neporušíte pravidlá spoločenskej etikety. To preto, že vesta Ortisey je celá ušitá z oblekovej látky. Vďaka tomu ju navyše môžete nosiť aj samostatne k voľnočasovému oblečeniu.

Pánska vesta Ortisey – pohľad spredu
Pánska vesta Ortisey – pohľad zozadu

Materiál vesty Ortisey

Prvotriedna látka zo 100% vlny je ľahká a priedušná, rovnako ako špeciálna podšívka s prímesou meďnatého vlákna. Vo veste sa tak budete cítiť príjemne a pohodlne aj v horúcich letných dňoch.

Pánska vesta Ortisey – príklad outfitu
Pánska vesta Ortisey – outfit s oblekom Ortisey

Exkluzívna pánska vesta Ortisey je dielom módnej návrhárky Denisy Vámoš Gróffovej.

Cena pánskej vesty BANDI, model SLIM FIT Ortisey, je 119,42 € a ide o elegantný kúsok, ktorý dokonale oživí váš spoločenský aj voľnočasový šatník.

Pôvodná cena: 119,42 €
Nová výpredajová cena: 61,87 €
Ušetríte: 57,55 €
Akcia platí len do 31. 5. 2024, alebo do vypredania zásob!

Príďte si vestu vyskúšať do vašej najbližšej značkovej predajne Pánske obleky BANDI, kde vám s výberom radi pomôžu odborní poradcovia.

Tip navyše

Pánska vesta Ortisey vyzerá skvele v kombinácii s hnedou obuvou. Pozrite sa na koženú, ručne šitú obuv BANDI, ktorá v práci dokonale zdôrazní váš profesionálny vzhľad.

Mohlo by vás zaujímať