Oblečenie

Károvaná pánska vesta SLIM FIT Ortisey

Elegantná vesta k obleku aj voľnočasovému oblečeniu

Károvaná dvojradová vesta Ortisey dokonale podtrhne váš elegantný vzhľad. Modrú vestu ľahko skombinujete s oblekom a získate tak jedinečný outfit do zamestnania. Budete vyzerať profesionálne v kancelárii, na pracovnej porade aj na obchodnom jednaní. V kombinácii s košeľou vesta skvele doplní taktiež vaše voľnočasové nohavice alebo rifle. Takto štýlovo oblečený spravíte perfektný dojem na večeri s priateľmi, ale aj v práci, pokiaľ nemáte udaný striktný dress code.

Vesta je ušitá v modernom zoštíhlenom strihu SLIM. Tento strih skvele padne mužom štíhlej a štandardnej postavy. Vašu postavu pomôže vesta opticky vytvarovať, takže budete vyzerať vždy mužne a elegantne.

Pánska vesta Ortisey – manažérsky outfit
Pánska vesta Ortisey – manažérsky outfit

Popis vesty Ortisey

Pánska vesta Ortisey dokonale prepája najnovšie módne trendy s nestarnúcou klasikou. Moderný farebný odtieň je zdobený obľúbeným károvaným vzorom. Štýlové klopy, v kombinácii s dvojradovým zapínaním, vám dodajú na elegancii. Vesta skvele doplní váš oblek do zamestnania. Odporúčame ju kombinovať s pánskym oblekom Ortisey, ktorý je ušitý z rovnakej látky. Perfektne ju vynosíte taktiež k modrému, čiernemu alebo šedému obleku.

Pokiaľ si vezmete vestu k obleku, budete si môcť pri menej formálnych pracovných príležitostiach odložiť sako. Pritom nijak neporušíte pravidlá spoločenskej etikety. To preto, že vesta Ortisey je celá ušitá z oblekovej látky. Vďaka tomu ju navyše môžete nosiť aj samostatne k voľnočasovému oblečeniu.

Pánska vesta Ortisey – pohľad spredu
Pánska vesta Ortisey – pohľad spredu
Pánska vesta Ortisey – pohľad zozadu
Pánska vesta Ortisey – pohľad zozadu

Materiál vesty Ortisey

Prvotriedna látka zo 100% vlny je ľahká a priedušná, rovnako ako špeciálna podšívka s prímesou meďnatého vlákna. Vo veste sa tak budete cítiť príjemne a pohodlne aj v horúcich letných dňoch.

Pánska vesta Ortisey – príklad outfitu
Pánska vesta Ortisey – príklad outfitu
Pánska vesta Ortisey – outfit s oblekom Ortisey
Pánska vesta Ortisey – outfit s oblekom Ortisey

Exkluzívna pánska vesta Ortisey je dielom módnej návrhárky Denisy Vámoš Gróffové.

Cena pánskej vesty BANDI, model SLIM FIT Ortisey, je 108,56 € a jedná sa o elegantný kúsok, ktorý dokonale oživí váš spoločenský aj voľnočasový šatník.

Pôvodná cena vesty: 108,56 €
Nová výpredajová cena: 75,99 €
Ušetríte: 32,57 €

Pozor, výpredaj platí len do 28. 3. 2019. Preto nákup neodkladajte, aby na vás ešte ostala správna veľkosť..

Kde vestu kúpite?

Príďte si vestu vyskúšať do vašej najbližšej značkovej predajne Pánske obleky BANDI, kde vám s výberom radi pomôžu odborní poradcovia.

Tip navyše

Pánska vesta Ortisey vyzerá skvele v kombinácii s hnedou obuvou. Pozrite sa na koženú, ručne šitú obuv BANDI, ktorá v práci dokonale podtrhne váš profesionálny vzhľad.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

i
Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.