Oblečenie

Košele s originálnou textúrou INTRESA

Dodá vám na osobitosti v každej situácii

Hľadáte štýlovú košeľu, ktorú vynosíte do práce, na spoločenské udalosti aj vo voľnom čase? Potom je pre vás modelová rada INTRESA perfektnou voľbou. Košele s jedinečnou textúrou sa hodia do kancelárie a skvelý dojem v nej urobíte tiež na svadbe alebo oslave jubilea.

Košeľa Intresa – ideálna voľba pre všetky príležitosti
Košeľa Intresa – ideálna voľba pre všetky príležitosti

Módne farby

Svetlomodrú aj svetlofialovú košeľu dopĺňa textúra, ktorá pridá vášmu vzhľadu na osobitosti. Košeľa dokonale oživí váš oblek pri formálnych príležitostiach a rovnako jednoducho ju skombinujete s voľnočasovými nohavicami alebo džínsami vo voľnom čase.

Pánska košeľa INTRESA Azzur
Pánska košeľa INTRESA Azzur
Pánska košeľa INTRESA Viola
Pánska košeľa INTRESA Viola

Strihy, ktoré padnú každému

Obidva modely košieľ kúpite v modernom zoštíhlenom strihu SLIM. Ten je ideálnou voľbou pre muža štíhlej alebo štandardnej postavy, ktorý si potrpí na módny vzhľad. V ponuke nájdete tiež mierne zoštíhlený strih REGULAR, ktorý vám dopraje väčšiu voľnosť v pohybe. Svetlofialovú košeľu navyše kúpite ešte v strihu FORMAL. Ocenia ju muži silnejšej postavy.

Kvalitný materiál pre vaše pohodlie

Košeľa je ušitá z jedinečnej kombinácie materiálov, ktorú tvorí 60 % bavlna a 40 % polyester. Vďaka vysokému podielu bavlny je košeľa priedušná a budete sa v nej cítiť pohodlne pri sedení v práci aj tancovaní na plese. Prímes polyestru prispeje k tomu, že sa vám nebude košeľa krčiť. Vždy tak budete vypadať upravene.

Košeľa INTRESA Azzur – príklad outfitu do spoločnosti
Košeľa INTRESA Azzur – príklad outfitu do spoločnosti
Košeľa INTRESA Viola – príklad outfitu do práce
Košeľa INTRESA Viola – príklad outfitu do práce

Kde košeľu kúpite?

Pozrite si v e-shope z pohodlia vášho domova všetky dostupné farby aj veľkosti pánskych košieľ. Pokiaľ si chcete košeľu vyskúšať, navštívte ktorúkoľvek značkovú predajňu BANDI, kde vám odborní poradcovia navyše pomôžu košeľu skombinovať aj s ďalším oblečením, aby ste vypadali dokonale. Pozrite sa, kde nájdete vašu najbližšiu predajňu Pánske obleky BANDI.

Tip pre vás

Idete s partnerkou na svadbu? Prečítajte si, ako sa farebne zladiť, aby ste vypadali ako perfektný pár.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

i
Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.