Oblečenie

Košele s originálnou textúrou INTRESA

Dodá vám osobitosť v každej situácii

Hľadáte štýlovú košeľu, ktorú vynosíte do práce, na spoločenské udalosti aj vo voľnom čase? Potom je pre vás modelová rada INTRESA perfektnou voľbou. Košele s jedinečnou textúrou sa hodia do kancelárie a skvelý dojem v nej urobíte aj na svadbe alebo na oslave jubilea.
Košeľa Intresa – ideálna voľba pre všetky príležitosti

Módne farby

Svetlomodrú aj svetlofialovú košeľu dopĺňa textúra, ktorá pridá vášmu vzhľadu osobitosť. Košeľa dokonale oživí váš oblek na formálnych príležitostiach a jednoducho ju skombinujete aj s voľnočasovými nohavicami alebo džínsami.
Pánska košeľa INTRESA Azzur
Pánska košeľa INTRESA Viola

Strihy, ktoré padnú každému

Obidva modely košieľ kúpite v modernom zoštíhlenom strihu SLIM. Ten je ideálnou voľbou pre muža štíhlej alebo štandardnej postavy, ktorý si potrpí na módny vzhľad. V ponuke nájdete aj mierne zoštíhlený strih REGULAR, ktorý vám dopraje väčšiu voľnosť v pohybe. Svetlofialovú košeľu navyše kúpite v strihu FORMAL. Ocenia ju muži silnejšej postavy.

Kvalitný materiál pre vaše pohodlie

Košeľa je ušitá z jedinečnej kombinácie materiálov, ktorú tvorí 60 % bavlna a 40 % polyester. Vďaka vysokému podielu bavlny je košeľa priedušná a budete sa v nej cítiť pohodlne pri sedení v práci aj tancovaní na plese. Prímes polyesteru prispeje k tomu, že sa vám nebude košeľa krčiť. Vždy tak budete vyzerať upravene.
Košeľa INTRESA Azzur – príklad outfitu do spoločnosti
Košeľa INTRESA Viola – príklad outfitu do práce
Pozrite si v e-shope z pohodlia vášho domova všetky dostupné farby aj veľkosti pánskych košieľ. Ak si chcete košeľu vyskúšať, navštívte ktorúkoľvek značkovú predajňu BANDI, kde vám odborní poradcovia navyše pomôžu košeľu skombinovať aj s ďalším oblečením, aby ste vyzerali dokonale. Pozrite sa, kde nájdete vašu najbližšiu predajňu Pánske obleky BANDI.

Tip pre vás

Idete s partnerkou na svadbu? Prečítajte si, ako sa farebne zladiť, aby ste vyzerali ako perfektný pár.

Mohlo by vás zaujímať