Oblečenie

Moderná dvojradová vesta Lancio SLIM

Ideálna voľba na voľný čas aj do práce

Oživte váš voľnočasový alebo pracovný šatník dvojradovou sivou vestou z kvalitnej, jemne žíhanej látky. Perfektne ju vynosíte do kancelárie, na prechádzku mestom aj na obed s priateľmi. Pánska vesta je ušitá v modernom, zoštíhlenom strihu SLIM, ktorý perfektne sadne mužom štíhlej a štandardnej postavy.

Vesta Lancio – dokonalá voľba na voľný čas

Jedinečný dizajn

Módna návrhárka Denisa Vámoš Gróffová navrhla túto vestu v štýle najnovších módnych trendov. V svetlosivej žíhanej veste budete preto vždy vyzerať dokonale. Okrem toho si vás získa aj jedinečnými strihovými prvkami, ako je dvojradové zapínanie, pridané vrecko alebo dizajnový gombík nad vreckom. Vestu Lancio jednoducho skombinujete s voľnočasovými nohavicami aj džínsami.

Vesta Lancio – pohľad spredu
Vesta Lancio – pohľad zozadu

Príjemný a pohodlný materiál

Látka vesty je zložená z 89 % polyesteru a 11 % viskózy. Vďaka tomuto premyslenému zloženiu je pánska vesta príjemná na dotyk a nekrčí sa. Preto sa v nej budete cítiť pohodlne a navyše budete pôsobiť upraveným dojmom.

Cena pánskej vesty Lancio je 88,81 € a ide o jedinečný kúsok do vášho šatníka.

Vesta Lancio s elegantným šatkom
Príklad outfitu s voľnočasovým sakom

Kúpte si pánsku vestu Lancio z pohodlia vášho domova v e-shope www.BandiVamos.sk. Ak si nie ste istí veľkosťou, navštívte ktorúkoľvek predajňu BANDI, kde vám s výberom pomôžu odborní poradcovia. Pozrite sa, kde je vaša najbližšia značková predajňa Pánske obleky BANDI.

Tip navyše

Doplňte váš outfit voľnočasovým sakom, podčiarknete tak váš elegantný vzhľad. Vyberte si z ponuky pánskych sák BANDI a urobte ten najlepší dojem.

Mohlo by vás zaujímať