Oblečenie

Módne pánske košele DELOCIO

Podčiarknite váš dokonalý vzhľad na svadbe aj v kancelárii

Radi sa obliekate v štýle najnovších módnych trendov? Potom vám odporúčame obohatiť váš šatník o jednu zo štýlových košieľ z modelovej rady DELOCIO. Skvele ich vynosíte do zamestnania aj na spoločenské udalosti. Prvotriedny materiál vám navyše zaistí maximálne pohodlie.

Pánske košele z modelovej rady DELOCIO sú skvelou voľbou do kancelárie aj na svadbu

Štýlové farby

V modelovej rade DELOCIO nájdete košele v modrej, ružovej a mentolovej farbe. Štýlové farby doplňuje originálna textúra látky, ktorá oživí váš outfit na svadbe, plese aj v kancelárii. Košele perfektne vynosíte taktiež v kombinácii s voľnočasovým oblečením, napríklad k bavlneným nohaviciam alebo rifliam.

Pánska košeľa DELOCIO Viola
Pánska košeľa DELOCIO Mint
Pánska košeľa DELOCIO Azzur

Dokonale padnúci strih a prvotriedna látka

Košele sú ušité v modernom zoštíhlenom strihu SLIM, ktorý najlepšie padne mužom štíhlej postavy. Pri modrej košeli DELOCIO Azzur si navyše môžete vyberať z dvoch ďalších strihov. Mierne zoštíhlený strih REGULAR ocenia muži so štandardnou postavou, ktorí si potrpia na pohodlie. Klasický rovný strih FORMAL vás nebude obmadzovať v pohybe. Odporúčame ho predovšetkým mužom silnejšej postavy. Vďaka prvotriednej látke zo 100% bavlny sa budete v košeliach DELOCIO cítiť príjemne a pohodlne.

Pánska košeľa DELOCIO Viola na postave
Pánska košeľa DELOCIO Mint na postave
Pánska košeľa DELOCIO Azzur na postave

Košele z modelovej rady DELOCIO si zadovážite jednoducho v e-shope www.BandiVamos.sk. Ak si chcete košeľu vyskúšať, navštívte značkovú predajňu BANDI. Odborní poradcovia vám pomôžu s výberom tak, aby ste vyzerali skvele a odchádzali spokojný. Pozrite sa, ktorú predajňu Pánske obleky BANDI máte najbližšie.

Tip pre vás

Košele svetlých farieb sa dokonale hodia na svadbu, či už pre ženícha alebo svadobného hosťa. Prečítajte si, ako zladiť košeľu s kravatou a ďalšími doplnkami, aby ste vyzerali perfektne.

Mohlo by vás zaujímať