Oblečenie

Čierne bavlnene nohavice STRAIGHT Marago Nero

Elegantné nohavice na voľný čas i do práce

Decentné čierne nohavice Marago sa vo vašom šatníku nestratia. Hodia sa na večeru s priateľmi, ale určite v nich zaujmete aj na prechádzke po meste, v kine alebo na rodinnej oslave. Perfektne vám sadnú i v práci, ak v nej nemáte predpísaný dress code.

Čiernu farbu hravo skombinujete s ľubovoľným sakom, svetrom, košeľou a tričkom. Vhodne zvolenými doplnkami podčiarknete ležérnosť štýlu, alebo naopak vyzdvihnete ich eleganciu.

Decentné čierne nohavice Marago sa vo vašom šatníku nestratia
Decentné čierne nohavice Marago sa vo vašom šatníku nestratia

Kvalitný materiál oceníte pri akejkoľvek príležitosti

Nohavice sú ušité z kvalitnej látky, ktorú tvorí z 97 % bavlna a z 3 % elastan. Bavlna vám garantuje vysokú priedušnosť. Elastické vlákno prispieva k maximálnej pohodlnosti a dokonalému tvaru, ktorý si nohavice zachovajú aj pri celodennom nosení.

Elegantný strih

Pre nohavice Marago Nero zvolili návrhári BANDI rovný, nadčasový strih STRAIGHT, ktorý sedí mužom všetkých typov postáv. Voľnejšie a vzdušnejšie nohavice sa vám budú hodiť v teplejších jarných a letných dňoch. Tento strih natoľko neobopína nohy, takže vám umožní väčšiu voľnosť pohybu.

Cena nohavíc STRAIGHT Marago Nero je 118,46 € a ide o ideálny kúsok do vášho šatníka na voľný čas i do práce.

Pôvodná cena: 118,46 €
Nová výpredajová cena: 67,91 €
Ušetríte: 50,55 €
Akcia platí len do 31. 5. 2024, alebo do vypredania zásob!

Neviete, aké sako sa k nohaviciam Marago najviac hodí a či k nim lepšie sedí kravata alebo košeľa na rozhalenku? Príďte do ktorejkoľvek značkovej predajne BANDI. Odborníci vám radi pomôžu dotiahnuť váš outfit do dokonalosti. Zistite, sa nachádza vaša najbližšia predajňa Pánske obleky BANDI.

Tip pre vás

Chcete na partnerku zapôsobiť prirodzenou ležérnosťou? Odporúčame vám obliecť sa v casual štýle. Určite tak zaujmete na neformálnej oslave, ale tiež na ceste do kina alebo pri prechádzke po meste.

Mohlo by vás zaujímať