Oblečenie

Pánska košeľa AVENDUX s jedinečným zapínaním

Pohodlná a elegantná košeľa zo 100% bavlny

Chcete urobiť perfektný dojem v spoločnosti? Potom je pre vás biela košeľa AVENDUX skvelou voľbou. Košeľu s unikátnym zapínaním a golierom, v ktorom vynikne motýlik, vynosíte na svadbu, ples, na tanečnú, alebo na oslavu jubilea.

Košeľa Avendux – skvelá voľba na slávnostné príležitosti
Košeľa Avendux – skvelá voľba na slávnostné príležitosti

Praktický strih pre každého

Košeľu kúpite v modernom vyštíhleném strihu SLIM, ktorý je ideálny pre mužov štíhlej a štandardnej postavy. V ponuke nájdete aj veľmi pohodlný, mierne vyštíhlený strih REGULAR pre mužov štandardnej postavy. Navyše môžete kúpiť aj strih Formal, ktorý ocenia muži silnejšej postavy.

Príjemný materiál a univerzálna farba

Látka košele AVENDUX je ušitá zo 100% bavlny, vďaka čomu sa v nej budete cítiť veľmi pohodlne. Univerzálna biela farba pôsobí veľmi čisto a usporiadane, preto v nej urobíte perfektný dojem na všetkých spoločenských udalostiach. Slávnostný vzhľad vyzdvihnú dvojité manžety rukávov, ku ktorým dostanete manžetové gombíky. Tie môžete vymeniť aj za iné, ktoré ešte viac podporia vašu osobitosť. Pozrite sa na širokú ponuku luxusných manžetových gombíkov BANDI.

Pánska košeľa Avendux
Pánska košeľa Avendux
Košeľa Avendux – vymeniteľné gombíky
Košeľa Avendux – vymeniteľné gombíky

Unikátne zapínanie košele

Košeľa ponúka jedinečné riešenie v zapínaní gombíkov. Môžete si vybrať z dvoch spôsobov. Prvým typom sú klasické priehľadné gombíky, s ktorými budete pôsobiť decentne a pritom elegantne. Sú pripevnené k odnímateľnému pásiku, a preto ich vždy ľahko vymeníte za exkluzívne čierne gombíky, ktoré sú súčasťou balenia. Tie vložíte zvnútra košele cez gombíkovú dierku a potom jednoducho košeľu zapnete.

Odopnite klasické gombíky so stuhou
Odopnite klasické gombíky so stuhou
Náhradné spoločenské gombíky vkladajte zo zadnej strany gombíkovej dierky
Náhradné spoločenské gombíky vkladajte zo zadnej strany gombíkovej dierky
Prevlečte náhradný gombík cez dierku
Prevlečte náhradný gombík cez dierku

Navštívte vašu najbližšiu predajňu Pánske obleky BANDI, kde sa vám budú venovať odborní poradcovia a pomôžu vám s výberom vhodného oblečenia. Pozrite sa, kde sa nachádza vaša najbližšia predajňa. Košeľu si môžete vybrať aj z pohodlia vášho domova v e-shope www.BandiVamos.sk, kde nájdete všetky aktuálne strihy aj veľkosti.

Tip pre vás

Ku golieru tejto jedinečnej košele sa skvelo hodí motýlik. Prezrite si ponuku elegantných pánskych motýlikov, v ktorých budete vyzerať, ako pravý gentleman.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

i
Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.