Oblečenie

Pánska spodná bielizeň BANDI

Pohodlne v každej situácii

Návrhári z dielne BANDI dokončili novú kolekciu spodnej bielizne pre mužov. Môžete si vyberať z kvalitných boxeriek a tielok z prírodných materiálov.

Kolekcia značkových tielok je vhodná nie len pre športové aktivity, ale taktiež ku spoločenskému oblečeniu. Tielka nosia muži pod spoločenskú košeľu spolu s oblekom, aby tielko absorbovalo pot a telo nebolo v kontakte s košeľou. To privítajú rovnako tak nežné polovičky, pretože nemusia často prať košele. A prečo bola spodná bielizeň testovaná?

Pánska spodná bielizeň BANDI – pre vaše pohodlie aj dokonalý vzhľad
Pánska spodná bielizeň BANDI – pre vaše pohodlie aj dokonalý vzhľad

Testovanie spodnej bielizne

Testovanie spodnej bielizne BANDI malo jeden zásadný cieľ. Odhaliť nedokonalosti na pánskych boxerkách a tielkach a odstrániť ich.

Napríklad boxerky. Muži určite poznajú ten pocit, keď si oblečú nohavice alebo džínsy a boxerky sa im vyhrnú smerom k rozkroku. Na boxerkách sa potom vytvorí niekoľko záhybov a pod nohavicami je odrazu tesno. Ten pocit nie je nijak príjemný. Návrhári z dielne BANDI skrátili nohavice boxeriek na minimum, aby k tomuto javu nedochádzalo a aby sa muž cítil ako v bavlnke.

Ďalším častým problémom pri boxerkách, je padanie ich pasu v zadnej časti. Pokiaľ na boxerkách nie je správne nastavená dĺžka od rozkroku k pásu, muži si po predklonení musia neustále vyťahovať boxerky späť na pás. Detailov, ktoré robia naše boxerky tými dokonalými, je iste viac. A práve preto sa návrhy museli otestovať.

Pánske boxerky BASTARDO
Pánske boxerky BASTARDO

Použitie spodnej bielizne

Muži si vyberajú farbu spodnej bielizne podľa pocitu, podľa udalosti, na ktorú sa chystajú alebo podľa poveternostných podmienok. Tomu bola prispôsobená aj farebná škála spodnej bielizne BANDI. Čierna, biela a šedá farba, je vhodná pre športové aktivity, za akéhokoľvek počasia.

Špecifická je v tomto prípade biela farba, ktorá je vhodnou farbou pre použitie k pánskemu obleku pod bielu košeľu. Pot sa absorbuje do tielka a košeľa zostáva čistá. Čierne tielko pod bielu košeľu neodporúčame, pretože niektoré biele košele mierne presvitajú a tielko by bolo viditeľné. Jednoduchšie to je určite v období plesov, kedy si k čiernej košeli môžete obliecť tielko akejkoľvek farby.

A voľba farby boxeriek? Tá je daná vždy len pocitom muža. Avšak nezabudnite, že biela farba je znamením čistoty. Takže pokiaľ vás zaujíma, ako budete vyzerať v očiach partnerky, voľte vždy bielu farbu boxeriek.

Pánske biele boxerky a tielko BASTARDO
Pánske biele boxerky a tielko BASTARDO
Pánske čierne boxerky a tielko BASTARDO
Pánske čierne boxerky a tielko BASTARDO

Kde spodnú bielizeň kúpite?

Vyberajte si luxusnú spodnú bielizeň BANDI v e-shope www.BandiVamos.cz alebo v predajniach Pánske obleky BANDI alebo . Odporúčame ako skvelý darček pre mužov.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

i
Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.