Bandi radí

Neuškoďte si zlým výberom farby košele v práci alebo v spoločnosti

Patríte k mužom, ktorí si na seba vezmú prvú lepšiu košeľu a myslia si, že v nej vždy spravia ten najlepší dojem? Dajte si pozor, aby sa vám nestal presný opak. Košele síce patria medzi elegantné módne kúsky, ale pri výbere farby alebo vzoru by ste mali vždy zohľadniť, na akú udalosť sa chystáte. Iná košeľa sa hodí na obchodné rokovanie a iná zas napríklad na ples alebo na svadbu. Prečítajte si zopár zaručených tipov, aby ste si košeľou neuškodili, ale naopak si vďaka nej dopomohli k úspechu.

Neuškoďte si zlým výberom farby košele v práci alebo v spoločnosti
Zvoľte si farbu košele podľa toho, na akú udalosť sa chystáte

V pracovnom prostredí buďte za profesionála

Chystáte sa na prvé obchodné rokovanie s novým klientom? Potom bez váhania zvoľte bielu košeľu, v ktorej budete pôsobiť ako profesionál, ktorému sa dá veriť. A dôvera je základom každého obchodu. Ak chodíte každý deň v košeli do kancelárie, mohli by ste si naopak bielou košeľou uškodiť. Prečo? Vaši kolegovia by si mohli začať myslieť, že chodíte stále v tej istej, aj keď si obliekate každý deň čistú. Pozrite si ideálne košele do zamestnania, v ktorých budete o krok bližšie k úspechu.

Neuškoďte si zlým výberom farby košele v práci alebo v spoločnosti
Správny výber košele do práce z vás urobí profesionála už na prvý pohľad

Prispejte k radostnej atmosfére na svadbe alebo oslave jubilea

Oživte váš spoločenský outfit svetlou košeľou, napríklad ružovou, bledomodrou alebo bledofialovou. Tieto farby sa perfektne hodia na všetky spoločenské príležitosti a môžete sa vďaka nim perfektne zladiť s vašou partnerkou. Ak sa budete ženiť a nevesta má v pláne obliecť si krémové šaty, odporúčame vám košeľu v rovnakom odtieni. Budete tak vyzerať ako dokonalý pár.

Zvoľte si farbu košele podľa toho, na akú udalosť sa chystáte
Svetlá košeľa je ideálnou voľbou na denné spoločenské udalosti, ako sú napríklad svadby

Nebojte sa tmavších farieb na večerné spoločenské udalosti

Idete na ples, do divadla alebo do tanečnej? Potom si kúpte tmavú košeľu, ktorá vo večerných hodinách pridá vášmu vzhľadu na elegancii. Ideálnymi farbami sú napríklad tmavomodrá, tmavosivá alebo čierna. Pozrite sa na spoločenské košele a vyberte si pre vás tú pravú.

A čo zvoliť vo voľnom čase?

Elegantný vzhľad nepatrí len do práce a na spoločenské udalosti, ale zabodujete s ním aj vo voľnom čase. Oblečte si voľnočasovú košeľu s rozhalenkou v kombinácii s bavlnenými nohavicami alebo džínsami. Budete tak perfektne oblečení napríklad na rande, večeru s priateľmi alebo prechádzku mestom. Vyberte si z voľnočasových košieľ v módnych farbách.

Košeľou s rozhalenkou zaujmete aj vo voľnom čase

Kúpte si košele na všetky príležitosti na jednom mieste

Nebaví vás zháňať košele na rôzne príležitosti vo viacerých obchodoch? Potom navštívte ktorúkoľvek značkovú predajňu BANDI, kde sa oblečiete do práce, na spoločenské udalosti aj na voľný čas. S výberom vám navyše pomôže profesionálny tím odborných poradcov tak, aby ste vždy boli oblečení správne. Pozrite sa, kde sa nachádza vaša najbližšia predajňa Pánske obleky BANDI. Ak radšj nakupujete z pohodlia vášho domova, kúpte si elegantné košele v e-shope BandiVamos.cz.

Tip pre vás

Ste manažér, ktorý chodí na obchodné rokovania? Potom majte na pamäti, že výber správnej košele nestačí. Prečítajte si, čo ďalšie by vo vašom outfite nemalo chýbať.

Mohlo by vás zaujímať