Oblečenie

Pánske košele BENITO s originálnou textúrou látky

Podčiarknú váš osobitý vzhľad v práci, na plese aj vo voľnom čase

Radi by ste si kúpili košeľu na všetky príležitosti? Potom by nemala uniknúť vašej pozornosti táto modelová rada. Košele v módnej tmavo modrej aj tmavej bordó perfektne oživia váš oblek a tiež ich jednoducho skombinujete s bavlnenými nohavicami alebo džínsami. Hodia sa skvele do práce, na ples, do tanečnej aj pre váš voľný čas.

Pánske košele BENITO – pre váš dokonalý vzhľad v práci aj na plese

Široký výber strihov, ktoré padnú každému

Modrú košeľu BENITO Marin si môžete kúpiť v dvoch strihoch. Zoštíhlený model SLIM je dokonalou voľbou pre štíhlych mužov, ktorí chcú podrhnúť svoj moderný a štýlový vzhľad. Mierne zoštíhlený strih REGULAR skvele padne mužom štandardnej postavy, ktorí si potrpia na väčšej voľnosti v pohybe. Bordó košeľa BENITO Wine je v ponuke v rovnom strihu FORMAL. Ten odporúčame mužom so širšími ramenami a menším bruškom. Budete sa v nej cítiť vždy pohodlne.

Elegantné farby a prvotriedny materiál

Tmavé farby sú ideálnou voľbou v chladných mesiacoch. Preto vynosíte košeľu cez deň do práce, kde ju ľahko skombinujete s oblekom aj voľnočasovým sakom. Tiež sa perfektne hodia na večerné spoločenské udalosti, ako je ples, tanečná alebo firemný večierok. Ak si potrpíte na elegantný vzhľad aj vo voľnom čase, urobíte v košeli skvelý dojem na večeri s priateľmi alebo v kaviarni.

Košeľa je ušitá zo 100 % bavlny. Vďaka tomu je priedušná a budete sa v nej cítiť pohodlne v každej situácii.

Pánska košeľa Benito Marin
Pánska košeľa Benito Wine

Košeľu si môžete zakúpiť z pohodlia vášho domova v e-shope www.BandiVamos.sk, kde nájdete všetky aktuálne veľkosti. Ak si chcete košeľu vyskúšať aj s ďalšími doplnkami, navštívte ktorúkoľvek z predajní BANDI, kde vám s výberom radi pomôžu odborní poradcovia. Pozrite sa, kde nájdete vašu najbližšiu značkovú predajňu Pánske obleky BANDI.

Tip pre vás

Idete na ples? Prečítajte si, ako sa farebne zladiť s partnerkou, aby ste vypadali ako dokonalý pár.

Mohlo by vás zaujímať