Oblečenie

Pánske košele BRIZZI zo 100% bavlny

Pohodlné a elegantné košele do práce, na ples aj na svadbu

Chcete vyzerať v spoločnosti naozaj dobre, a pritom sa cítiť pohodlne? Potom je pre vás dokonalou voľbou modelová rada pánskych košieľ BRIZZI. Vďaka módnym farbám a decentnému vzoru budete oblečený v štýle najnovších módnych trendov. V tejto luxusnej košeli urobíte perfektný dojem v práci aj na spoločenských udalostiach, ako je napríklad ples alebo svadba.

Pánska košeľa BRIZZI – ideálna voľba k obleku na spoločenské udalosti aj do práce

Štýlové farby a originálny vzor

Vyberajte z módnych farieb presne podľa vášho vkusu. Je len na vás, či dáte prednosť svetlo modrej, svetlo ružovej alebo svetlo fialovej košeli. Jemné prešitie látky navyše vytvára zaujímavý decentný vzor, ktorý dodá vášmu vzhľadu na osobitosti. Budete tak vyzerať skvele v kancelárii, v divadle aj na plese.

Pánska košeľa BRIZZI Viola
Pánska košeľa BRIZZI Rosa
Pánska košeľa BRIZZI Azur

Maximálne pohodlie a strih pre každého

Košeľu si môžete zakúpiť v dvoch strihoch. Mierne zoštíhlený strih REGULAR odporúčame predovšetkým mužom, ktorí si potrpia na pohodlí. Moderný strih SLIM je vhodný pre mužov so štíhlou alebo štandardnou postavou. Skvele totiž zvýrazní vaše mužné rysy. Vďaka prvotriednej látke, ktorú tvorí 100% bavlna, je košeľa priedušná a príjemná na dotyk. Preto sa v nej budete cítiť vždy pohodlne.

Pánska košeľa BRIZZI Viola na postave
Pánska košeľa BRIZZI Rosa na postave
Pánska košeľa BRIZZI Azur na postave

Pozrite sa na aktuálne dostupné farby a strihy košieľ v e-shope www.BandiVamos.sk. Ak si nie ste istý voľbou správnej veľkosti, navštívte značkovú predajňu BANDI. Odborní poradcovia vám radi pomôžu s výberom, aby ste vyzerali skvele a odchádzali spokojný. Pozrite sa, ktorú predajňu Pánske obleky BANDI máte najbližšie.

Tip pre vás

Máte v práci predpísaný dress code Business Formal? Prečítajte si, ako sa podľa tohto dress codu správne obliecť, aby ste podporili váš profesionálny vzhľad.

Mohlo by vás zaujímať