Oblečenie

Pánske košele GRADINO s jedinečnou textúrou

Perfektne doplnia váš štýlový vzhľad v práci aj vo voľnom čase

Radi by ste si zaobstarali košeľu, ktorá sa hodí k obleku, bavlneným nohaviciam aj obľúbeným rifliam? V tom prípade by vašej pozornosti nemal uniknúť nový modelový rad GRADINO. Svetlomodrú a svetločervenú košeľu efektne dopĺňa originálna textúra, ktorá vám dodá osobitosť. Urobíte tak skvelý dojem, či už si ju vezmete do práce alebo na večeru s priateľmi.

Pánska košeľa GRADINO – ideálna voľba do práce aj na voľný čas

Praktický strih a módne farby

Košeľu GRADINO Celest si môžete zaobstarať v dvoch strihoch. Mužom štíhlej a štandardnej postavy, ktorí si potrpia na moderný vzhľad, odporúčame zoštíhlený strih SLIM. Ten perfektne zvýrazní vašu mužnú postavu. Ak dávate prednosť väčšej voľnosti v pohybe, je pre vás ideálnou voľbou mierne zoštíhlený strih REGULAR. Košeľu GRADINO Sangre si zakúpite v mierne zoštíhlenom strihu.

Módnu svetlomodrú košeľu vkusne dopĺňa textúra, ktorá kombinuje bielu a čiernu farbu. Svetločervenú košeľu štýlovo zdobí modrá a biela farba. Rukávy košele sú navyše zakončené univerzálnou manžetou. Vďaka tomu si ju do práce môžete zapnúť na klasické gombíky a na večeru s priateľmi podčiarknuť svoj elegantný vzhľad manžetovými gombíkmi.

Pánska košeľa GRADINO Celest s voľnočasovým sakom
Pánska košeľa GRADINO Celest so zahnutými rukávmi

Prvotriedny materiál pre vaše pohodlie

Návrhári od BANDI navrhli košeľu tak, aby ste sa v nej cítili príjemne v každej situácii. Preto je ušitá z kvalitnej látky, ktorú tvorí 100% bavlna. Vďaka tomu je košeľa priedušná, čo prispieva k vášmu pohodliu.

Pánska košeľa GRADINO Sangre – pracovný outfit

Zaobstarajte si pánsku košeľu z pohodlia vášho domova v e-shope www.BandiVamos.sk, kde nájdete všetky dostupné veľkosti. Ak si chcete košeľu vyskúšať, navštívte ktorúkoľvek zo značkových predajní BANDI. Zistite, kde sa nachádza vaša najbližšia predajňa Pánske obleky BANDI.

Tip pre vás

Skombinujte košeľu so sakom, v ktorom urobíte perfektný dojem v práci aj vo voľnom čase. Prezrite si širokú ponuku sák na voľný čas BANDI v módnych farbách.

Mohlo by vás zaujímať