Oblečenie

Pánske spoločenské košele LUXED

Luxusné košele na ples aj na svadbu

V pánskej košeli BANDI z modelového radu LUXED oslníte na plese aj ďalších spoločenských udalostiach, ako sú svadba alebo oslava jubilea. Kombinácia lesklých a matných pruhov navyše dodá vášmu vzhľadu osobitosť. Pozrite sa, z akých farieb a strihov si môžete vyberať.

Košeľa LUXED – dokonalá voľba na ples aj svadbu

Elegantná košeľa v nadčasových farbách

Na výber máte tri farby košieľ, v ktorých vždy urobíte ten najlepší dojem. V čiernej a tmavomodrej košeli skvelo vyniknete predovšetkým v zimných mesiacoch, ktorým vládnu tmavšie odtiene farieb. Perfektne doplní váš outfit na ples alebo firemný večierok. V elegantnej bielej košeli budete vyzerať dokonale, či už si ju zvolíte na svadbu alebo na ples. Navyše ju ľahko skombinujete s kravatou alebo motýlikom akejkoľvek farby a efektne sa tak zladíte s partnerkou.

Košeľa, ktorá dokonale sadne

S košeľami z modelového radu LUXED si môžete byť istí, že vám sadnú perfektne. Vyberať si totiž môžete z troch rôznych strihov. Moderný zoštíhlený strih SLIM vám pomôže opticky vyrysovať postavu a zvýrazní jej mužné rysy. Podobný efekt dosiahnete tiež košeľou v mierne zoštíhlenom strihu REGULAR. Muži plnoštíhlej postavy ocenia klasický rovný strih FORMAL, v ktorom sa budú cítiť pohodlne počas celého dňa.

Košeľa LUXED Nero
Košeľa LUXED Bianco
Košeľa LUXED Marin

Príjemný a pohodlný materiál

Prvotriedna látka košele obsahuje vysoký podiel viskózy z bambusovej celulózy, vďaka tomuto prírodnému materiálu sa v košeli vždy budete veľmi príjemne a pohodlne. Prímes polyesteru vám navyše zaistí, že sa vám košeľa nebude krčiť. Preto budete vždy pôsobiť upraveným dojmom.

Nakupujte pánske košele z pohodlia vášho domova v e-shope www.BandiVamos.sk. Ak si nie ste istí veľkosťou, príďte si košeľu vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne BANDI. Odborní poradcovia vám radi pomôžu s výberom tak, aby ste vždy vyzerali skvelo. Zistite, kde sa nachádza najbližšia predajňa Pánske obleky BANDI.

Tip pre vás

Vedeli ste, že na ples sa nehodí kravata so šikmými pruhmi? V zamestnaní v nej urobíte perfektný dojem, ale ak si ju vezmete na ples, mohlo by to pôsobiť, že ste si len odskočili z práce. Prezrite si elegantné pánske kravaty, ktoré sú na ples dokonalou voľbou.

Mohlo by vás zaujímať