Oblečenie

Svetlosivé voľnočasové nohavice STRAIGHT Marco Grigio

Urobíte v nich skvelý dojem vo voľnom čase

Moderní šedé nohavice Marco z limitovanej edície dokonale doplnia váš voľnočasový outfit. Jemné žíhanie látky dodáva nohaviciam na jedinečnosti, vďaka tomu sa stanú obľúbeným kúskom vášho šatníka. Perfektne ich vynosíte na prechádzke mestom, na obede s priateľmi aj pri posedení v kaviarni. Mierne zoštíhlený strih STRAIGHT ocenia predovšetkým muži, ktorí si potrpia na pohodlí a väčšej voľnosti v pohybe.
Nohavice Marco STRAIGHT skvele doplnia váš voľnočasový šatník

Nechajte vyniknúť vašu jedinečnosť

Svetlosivé nohavice s decentnou textúrou a žíhaním látky pridajú vášmu vzhľadu na osobitosti. Zdobný lem v spodnej časti nohavíc umožňuje ohrnúť nohavice. V kombinácii s mokasínmi a voľnočasovým sakom získate dokonalý outfit, v ktorom urobíte ten najlepší dojem.
Nohavice Marco STRAIGHT – pohľad spredu
Nohavice Marco STRAIGHT – pohľad zozadu

Doprajte si pohodlie vďaka prvotriednemu materiálu

Pánske nohavice sú ušité z kvalitnej látky, ktorú tvorí 70 % bavlny a 30 % ľanu. Toto zloženie zaisťuje priedušnosť a pohodlnosť materiálu, preto sa v nohaviciach budete cítiť vždy veľmi príjemne.

Cena nohavíc Marco Grigio je 96,31 € a ide o nohavice navrhnuté v štýle najnovších módnych trendov.

Pôvodná cena nohavíc: 96,31 €
Nová výpredajová cena: 72,98 €
Ušetríte: 23,33 €

UPOZORNENIE Tento model nohavíc je vo výpredaji v posledných veľkostiach a kusoch. Každým dňom sa obleky vypredávajú, preto vám nemôžeme zaručiť, či bude stále dostupná vaša veľkosť.
Voľnočasové nohavice Marco v kombinácii s košeľou
Detail zadného vrecka
Príďte si nohavice vyskúšať do jednej zo značkových predajní BANDI, kde vám s výberom správnej veľkosti pomôže tím odborných poradcov. Navyše si môžete nákup spríjemniť lahodnou kávou, čajom alebo niečím ostrejším. Pozrite sa, kde sa nachádza vaša najbližšia značková predajňa Pánske obleky BANDI.

Tip pre vás

Skombinujte nohavice so sakem Olivero z limitovanej kolekcie. Dosiahnete tak jedinečný outfit a perfektne sa odlíšite od ostatných mužov. Prečítajte si, čím je sako Olivero tak jedinečné.

Mohlo by vás zaujímať