Oblečenie

Tmavomodrá vesta SLIM FIT a TAILORED FIT Verdio

Vesta do práce i na aktivity vo voľnom čase

Tmavomodrá vesta navrhnutá v štýle najnovších módnych trendov by vo vašom šatníku nemala chýbať. Urobíte v nej ten najlepší dojem v práci i na spoločenských udalostiach, ako je svadba, návšteva divadla či oslava jubilea.

Vestu Bocconi vynosíte nielen do spoločnsoti

Jedinečný dizajn pre mužov preferujúcich pohodlie

Návrhári BANDI navrhli unikátnu jednoradovú vestu Verdio v štýle najnovších módnych trendov. V chrbtovej časti je doplnená nastaviteľným pásikom, ktorý vám umožní prispôsobiť ju presne vašej postave. Tmavomodrú vestu zladíte s väčšinou spoločenských oblekov. Pri košeliach či kravatách môžete siahnuť aj po vzoroch, ktoré oživia váš outfit a dodajú vám iskru.

Môžete si ju zaobstarať v zoštíhlenom strihu SLIM FIT i v pohodlnom strihu TAILORED FIT, ktorý preferujú predovšetkým muži so štandardnou postavou. Budete sa v nej cítiť pohodlne, a predsa vyzerať ako elegán.

Unikátny materiál a nadčasová farba

Vesta je ušitá z prvotriedneho materiálu, ktorý tvorí 50 % vlny a 50 % polyesteru. Vlna vás v lete ochladí a v zime zahreje. Polyester prispieva k tomu, že sa vesta nekrčí. Vďaka tomuto premyslenému zloženiu je vesta príjemná na dotyk a vždy v nej budete vyzerať skvelo.

Pánská vesta Bocconi – pohľad spredu
Pánská vesta Bocconi – pohľad zozadu

Cena vesty SLIM FIT Verdio je 153,07 €, cena TAILORED FIT je 153,07 € a tento kúsok rozhodne využijete na väčšine spoločenských i pracovných udalostí.

Kúpte si pánsku vestu Verdio z pohodlia vášho domova v e-shope www.BandiVamos.cz. Ak si nie ste istí veľkosťou, navštívte ktorúkoľvek predajňu BANDI, kde vám s výberom pomôžu odborní poradcovia. Zistite, kde sa nachádza vaša najbližšia značková predajňa Pánske obleky BANDI.

Tip pre vás

Chcete byť v práci elegantní aj v zime a neviete, čo si na seba vziať? Pozrite si pár tipov, ako sa v zime obliecť do práce, aby ste nevyzerali, že idete na lyžovačku.

Mohlo by vás zaujímať