Oblečenie

Tmavomodré bavlnené nohavice STRAIGHT BRENTI Marin

Vynosíte ich vo voľnom čase, do školy aj do práce

Oblečte si tmavomodré bavlnené nohavice napríklad na prechádzku po meste, do kaviarne, alebo na nákupy. Odporúčame vám ich aj do práce, ak nemusíte dodržiavať striktný dress code. Navyše sa v nich budete vďaka prírodnému materiálu cítiť príjemne, nech už pôjdete kamkoľvek.
Elegantné voľnočasové nohavice BRENTI Marin vynosíte do práce aj vo voľnom čase

Bavlnené nohavice ľahko skombinujete s ďalším oblečením

Nohavice typu chinos jednoducho skombinujete s voľnočasovým sakom. Podčiarknete tak váš elegantný vzhľad napríklad na obede s priateľmi. K nohaviciam skvelo vynosíte aj košeľu, tričko, a v chladnom počasí aj sveter. Nemusíte sa báť kombinácie s rôznofarebným oblečením. K nadčasovým tmavomodrým nohaviciam sa hodí akákoľvek farba.
Pánske nohavice BRENTI Marin – pohľad spredu
Pánske nohavice BRENTI Marin – pohľad zozadu

Praktický strih pre náročných mužov

Návrhári od BANDI dbali na to, aby ste sa v nohaviciach BRENTI cítili pohodlne v každej situácii. Preto zvolili dômyselný strih STRAIGHT, čo znamená rovný. Skvelo sa hodí pre mužov, ktorí majú širšie stehná a lýtka.

Prvotriedny materiál

Nohavice sú ušité z 97% bavlny a 3% elastanu. Vďaka vysokému podielu bavlny sú priedušné, takže sa v nich budete cítiť príjemne po celú dobu nosenia. Prímes elastanu vám navyše zaistí, že sa nohavice dokonale prispôsobia vášmu pohybu. A to pri chôdzi aj v sede.
Pánske nohavice BRENTI Marin – detail praktického zadného vrecka
Cena pánskych voľnočasových nohavíc BANDI, model STRAIGHT BRENTI Marin je 96,31 a ide o módny kúsok v štýle najnovších módnych trendov.

Kúpte si elegantné nohavice BRENTI Marin z pohodlia vášho domova v e-shope www.BandiVamos.sk. Ak si chcete nohavice vyskúšať, navštívte značkovú predajňu BANDI. Tím profesionálnych odborných poradcov vám pomôže s výberom tak, aby ste vyzerali skvelo. Pozrite sa, kde je vaša najbližšia predajňa Pánske obleky BANDI.

Tip pre vás

Doveďte váš outfit k dokonalosti štýlovým sakom BANDI. Vyberte si zo širokej ponuky pánskych voľnočasových sák.

Mohlo by vás zaujímať